Recenzja płyty którą lubisz. W pierwszym paragrafie ma się znajdowć wykonawca bądz zespół i informacje o tej osobie. W drugim paragrafie tytuł płyty oraz dlaczego akurat ją lubimy, a w trzecim jak przewiduje ich przyszłość.
Płyta może być obojętna. Proszę o pomoc. :):*

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-26T19:28:40+01:00
Moją ulubioną płytą muzyczną jest płyta zespołu Panic! At the Disco . Zespół powstał dość niedawno, około 5-6 lat temu. Gatunki muzyk zmieniały się wraz z wykonawcami. Od Pop-Rocka Do Rocka Alternatywnego.
Tytuł płyty to "Pretty Odd" . Płyta wyraża w jakiej sytuacji się znajdują, opowiada historie, wzrusza i porusza . Jest jedną z najpopularniejszych płyt w USA i nie tylko .
Wydaje mi się, że ten zespół w przyszłości zajdzie bardzo daleko. Trzymam ze niego kciuki. ;- )
_
A record of the Panic team is my favourite musical plate! At the Disco. The team came into existence quite recently, about 5 - 6 years ago. Kinds musician changed with contractors. From Pop-Rocka Alternative to the Rock. A title of the plate is "Pretty Odd". What situation the plate is expressing in they are, he is telling a story, he is moving and he is bringing up. He is one of the most popular plates in the USA and not only. I think that this team in the future will go far very much. I am keeping my fingers crossed from it.; -)
_
oczywiście to co napisane jest powyżej nie jest zbytnio prawdą o tym zespole, no ale to mi przychodziło na myśl. A i zespół się w tym roku rozpadł, ale nikt o tym wiedzieć nie musi . Myślę że pomogłam ;- )
1 2 1