Odpowiedzi

2009-11-26T19:02:25+01:00
Moją przygodą w czasie była latanie na dywanie.Dywan stopniowo podnosił się coraz wyżej do chmur.Dywn był czerwony w żółte pask.Był bardzo duży mógł pomieścić nawet 5 osób.Z wysoka ludzie wyglądały jak małe ludki.Wszystkie wysokie wieżowce widziałam z bliska.Było wspaniale.Wszystko było takie kolorowe.
4 1 4
2009-11-26T19:17:24+01:00
Pewnego dnia skostrułowałam wehikuł czasu . Postanowiłam wiec go wyprubować. Wybrałam datę 24 grudnia 2035 roku . Ku mojemu zdziwieniu maszyna zadziałała . Gdy dotarłam na miejsce zdiwiłam sie jak wyglada przyszłość było durzo latających samochodów i mieliśmy bliski kontakt kosmitami . Najciekawsza z historii było jak spotkałam siebie w przyszłosci wraz z moją rodziną.
Gdy siebie zobaczyłam zdiwiłem sie jak wygladam miałam krótkie włosy , nosiłam okulary i byłam niska . Zobaczyłam też pogrzeb swoich rodziców .Było to smute wydarzenie . Gdzy spediłam tam tydizeń to zepsółam swoj wechikuł .Nie mogłam go naprawić i zostałam tam przez kilkanaście dni dłurzej. Nie umiałam go naprawić i nie wiedziałam kto mi moze pomóc. Cas mijał i wszystko się zmieiało . Gdy wykupiłam mieszkaie zamieszkałam tam i obserwowałam swoją rodzinę.Szukałam pomocy , gdy oglądałam gazetę (nowowynalezioną , elektroniczną) zauważyłam artykuł o tym ze zaczeto produkowac masowo duże , nowoczesne , w roznych kolorach wehikuły. Pojechałam do firmy ktora zajmowała sie prodykcja i zkupiłem jeden egzemplarz .
Pozegnałam sie z moja przyszłą rodzina i postanowiłam wrócić w przeszłosc . Gdy wróciłem opowiedziałam wszystkim moja historię lecz nikt mi nie wierzył.
STARAŁEM SIE PISAĆ TAK JAKBYM BYŁ TOBĄ ALE JAK BEĄ BŁEDY TO SORKI

4 1 4