Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-26T20:07:12+01:00
Halo! Halo! Serdecznie witam państwa z miejsca, w którym odbędzie się pojedynek Zbyszka z Bogdańca z Rotgierem. W walce wezmą też udział ich giermkowe Hlawa i van Krist! Drodzy państwto, jesteśmy świadkami niezwykłego pojedynku, przed nami więc wiele niezwykłych emocji. przed nami walka na śmierć i życie...
I oto proszę państwa zaczęło się!!! Pierwsi walkę zaczynają giermowie. Hlawa naciera mocno na van Krista, ma nad nim zdecydowaną przewagę. I już van Krist cofa się jak zupełnie nie wie jak ma się zachować! Van Krist zupełnie zapomina o zadawaniu ciosów, a tu znowu atak, skzoda, że państwo tego nie widzą, co za precyzja, jak ogromna moc w zadawaniu ciosów. Hlawa atakuje, van Krist nie ma siły aby odpierać te ataki. Co za walka co za walka!!! Van Krist tylko się cofa! Widzimy błysk toporów! Hlawa uderza co raz mocniej. Zupełnie rozbita zostaje zbroja jego przeciwnika! Van Krist upada pod nogi silnego Czecha. Upadają na ziemię. Walka odbywa się teraz na ziemi, przewracają się po niej i toczą się po śniegu. Proszę państwa i oto Hlawa wydostaje się na wierzch! Z wielką siłą przyciska przeciwnika do ziemi. Wyciąga mizykordię, proszę państwa Van Krist błaga o litość!!!! Hlawa odnosi zwycięstow!!! ZWYCIĘĘĘSTWOOOOOO! Van Krist pokonany!!!


Czas teraz na walkę Zbyszka z Rotgierem. Proszę państwa znów widzimy dwóch dzielnych ryceazry, to niezwykła siuła. Precyzja w zadawaniu ciosów i ogromne doświadczenie.
Po stronie Rotgiera wiele stoczonych bitew i ojedynków. Ogromn doświadczenie teo zawodnika. Zbyszko silny, młody oromniezdeterminowany ale to jeszcze młody rycezr. Każdy cios Zbyszka Rotgier przyjmuje nieco zdziwiony jakby zaskoczony umiejętniościami.
Ktoś toś woła słyszycie państwo, nie nie wiem czy państwo to słyszeli, jakaś kobieta zawołała za danuśke! I Zbyszko ogarnął bojowy szał.
Tak prosze państwa jesteśmy światdkami zwycięstwa Zbyszka z Bogdańca!!!
Dwie zwycięskie walki, takich emocji już dawno nie komentiowałem...
Z ciechanowa mówił dla państwa Zawisza Czarny... Żegnam sie z państwem do widzenia, do usłyszenia.
13 2 13