Odpowiedzi

2009-11-26T19:54:29+01:00
Moim ulubionym filmem jest Shrek. Jest on bardzo śmieszny i występują w nim ciekawe postacie. Ten film poznałam w kinie. Bardzo mi się spodobał. Kiedy nagrali drugą część tego filmu bardzo się ucieszyłam i od razu poszłam go obejrzeć w kinie. Potem ogłaszali, że nagrają kolejną część tej śmiesznej baśni i już nie mogłam się doczekać. Myślę, że będą jeszcze kolejne części, z czego będę bardzo szczęśliwa.

My favorite movie is Shrek. It is very funny and there are interesting characters. I met this movie in the cinema. We liked me. When they recorded the second part of this movie was very happy and immediately went to see it in the cinema. Then he declared that the next record a part of this ridiculous tale, and I could no longer wait. I think it will be even more parts, of which I will be very happy.
8 4 8
2009-11-26T19:58:30+01:00
My favorite movie is Zmierzch. There is 17 -years old girl, Isabella Swan, who is carried for small, villages in state Washington, father lives in who . There it learns magic Bella, handsome Edward Cullen. Boy has superhuman abilities it is not possible to resist - it, and also it is not possible to crack he . Girl tries to learn him gloomy secrets, it does not pass case , that it exposes it and on danger closest. As it happens, so,, that it has fallen in love with vampire.


moj ulubiony film to zmierzch.Główną bohaterką filmu jest 17letnia Isabella Swan, która przeprowadza się do małego, miasteczka w stanie Washington, w którym mieszka jej ojciec. Tam Bella poznaje tajemniczego, przystojnego Edwarda Cullena. Chłopak ma nadludzkie zdolności - nie można mu się oprzeć, ale i nie można go rozgryźć. Dziewczyna usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie sprawy, że naraża tym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Okazuje się, bowiem, że zakochała się w wampirze


chyba tak to powinno byc :) przynajmniej ja bym tak zrobila
3 5 3