Do pracowni uczniowie wchodzą razem z ________.Każdy z uczniów zajmuje_________ miejsce.Po rozpoczęciu lekcji nauczyciel zapowiedzial,ze uczniowie przeprowadzą ciekawe doswiadczenie chemiczne i mają postępować zgodnie z__________________________________________________.
Nauczyciel przypomina,że_________ wykonywac eksperymentów i innych prac,które nie wchodzą w zakres doswiadczenia.Uczniowie pamietają również przestrogi nauczyciela,ze wszystkie substancje stosowane do doswiadczenia nalezy traktowac jak___________.
Nauczyciel poleca uczniom,aby sprawdzili zapach jednej z substancji przez_________________.Uczennica,ogrzewając substancje w probówce,pamiętała,że________________.
Skierowała więc wylot probóeki w _______ stronę,gdyz z lewej
strony stala koleżanka obserwująca przebieg doswiadczenia.
Wszyscy wykonują doswiadczenie zgodnie z instrukcją i na
przeznaczonych do tego celu____________.
Po zakonczeniu lekcji uczniowie sprzatają,poniewaz_________
___________.Jest przerwa sniadaniowa,ale w pracowni nie wolno
________________.Nauczyciel przy wyjsciu przypomina jeszcze,ze z pracowni nie wolno__________________________________________________.


Z góry dzieki ;)

2

Odpowiedzi

2009-11-26T20:56:58+01:00
1. nauczycielem
2.swoje
3.regulaminem pracowni chemicznej
4.nie wolno
5.nalezy
6.podgrzanie probówki
7.należy odpowiednio ją skierować
8.prawo
9.tackach
10.po doświadczeniu trzeba tak zrobić
11. jeść
12. wynosić żadnych produktów doświadczalnych
26 3 26
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-26T20:57:12+01:00
Do pracowni uczniowie wchodzą razem z nauczycielem.Każdy z uczniów zajmuje wolne miejsce.Po rozpoczęciu lekcji nauczyciel zapowiedzial,ze uczniowie przeprowadzą ciekawe doswiadczenie chemiczne i mają postępować zgodnie z instrukcją.
Nauczyciel przypomina,że nie wolno wykonywac eksperymentów i innych prac,które nie wchodzą w zakres doswiadczenia.Uczniowie pamietają również przestrogi nauczyciela,ze wszystkie substancje stosowane do doswiadczenia nalezy traktowac jak.
Nauczyciel poleca uczniom,aby sprawdzili zapach jednej z substancji przez powąchanie.Uczennica,ogrzewając substancje w probówce,pamiętała,że próbówki nie trzyma się w ogniu.
Skierowała więc wylot probóeki w prawą stronę,gdyz z lewej
strony stala koleżanka obserwująca przebieg doswiadczenia.
Wszyscy wykonują doswiadczenie zgodnie z instrukcją i na
przeznaczonych do tego celu miejscach.
Po zakonczeniu lekcji uczniowie sprzatają,poniewaz potem jest o wiele trudniej.Jest przerwa sniadaniowa,ale w pracowni nie wolno jeśc.Nauczyciel przy wyjsciu przypomina jeszcze,ze z pracowni nie wolno nic wynosic.
22 3 22