Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-27T09:38:55+01:00
Narkomania to powszechnę zjawisko w dzisiejszym świecie. Niestety dotyka również młodzieży. Walka z tymi problemami czasami wydaje się być istną walką z wiatrakami, bo spustoszenie jakie nartotyki robią nie tylko w organiźmie młodego człowieka, ale i w całym jego zyciu są często nieodwracalne.

Po pierwsze nastolatek, którego dotyka problem białego proszku zazwyczaj nie widzi w zażywaniu nic złego. czuje się lepiej, łatwiej przyswaja wiedze i widzi podziw w oczach przyjaciół. Jednak po pewnym czasie gdy mała dawka przestaje dawać upragnione efekty pojawia się następny problem.

Pojawia się problem finansowy. Mmłodzi ludzie zapożyczają się u znajomych, wynoszą cenne pamiątki z domu a nawet posuwają sie do kradzieży. wpadają w konflikty z prawem i nierzadko kończą na komisariatach.

Zażywanie narkotyków powoduje problemy w szkole, rodzinie i środowisku znajomych. Rozluxniają sie wiezi miedzyludzkie, a uzależnieni sami nie potrafią zdać sobie sprawy z problemu i poszukać pomocy. Dlatego tak ważne jest by każdy kto ma chocby cien wątpliwości, że jego znajomy ma taki problem powinien natychmiast podjąc sie pomocy.
13 2 13