Witam :) przetłumaczycię mi ten teks ? pomożecie pilne :((
Ich habe mich wirklich sehr darüber gefreut. Deinen Vorschlag in diesem Sommer gemeinsam sdie Ferien zu verbringen , finde ich toll. Ich war noch nie in Polen . Aber du hast nur do viel über deine Heimat geschrieben und ich bin wirklich neugierig wie das alles aussieht . Welchen Termin schlägst du vor? Werden wir campen?Was soll ich nutnehmen ? wie viel Geld brauche ich etwa?Soll ich etwas besorgen? wie komme ich an besten zu dir?
Schreib mir also bald, damit ich mich rechtzeitig um alles kümmern kann.

musze odpowiedziec na ten list :( na te pytania w tym liscie pomozecie?? tez chetnie pomoze jak cos bede umiec;) pozdrawiam

2

Odpowiedzi

2009-11-27T12:57:12+01:00
Bardzo sie z tego ucieszylem. Uwazam Twoja propozycje wspolnego spedzenia wakacji za wspanialy pomysl. Nigdy nie bylem w Polsce, ale tak duzo pisales o swojej ojczyznie, ze jestem bardzo ciekawy, jak to wszystko wyglada. Jaki termin moglbys zaproponowac? Bedziemy mieszkali na kampingu? Co musze wziac z soba? Ile pieniazkow musze miec z soba? Czy mam cos jeszcze zalatwic? Jak najprosciej trafie do Ciebie? Odpisz szybko, bym mogl sie o wszystko zatroszczyc za wczasu.
2009-11-27T14:40:53+01:00
Byłem naprawdę bardzo szczęśliwy. Twoja propozycja spędzenia tego lata wspólnego sThe wakacje, myślę, że to jest wielki. Nigdy już Polska. Ale masz tylko napisane dużo o domu i jestem bardzo ciekaw jak to wszystko wygląda. Jakie ramy czasowe proponujesz? Jedziemy do obozu? Co należy zabrać ze sobą? o tym, ile pieniędzy potrzebujesz? Czy mam coś? Jak mogę uzyskać najlepszy dla Ciebie?
Napisz do mnie tak szybko, więc mogę zająć się wszystko na czas.