Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-27T15:05:42+01:00
Drogi przyjacielu,
Bóg jest bardzo potrzebny do życia. Bez Boga wogółe by nas nie było. Musimy się modlić do Boga np. jak ktoś jest biedny to o pożywienie rzeczy itp. Poprzez modlitwe możemy wyprosić wiele rzeczy.Gdy mamy jakieś kłopoty możemy poprosić Boga o pomoc. To jak traktujemy Boga zależy jak potoczy się nasze życie, Czy nam się powiedzie, czy też nie. Przyjacielu, doradzam Ci abyś wierzył w Boga i się do niego modlił wtedy trawisz do nieba i będziesz miał ładtwiej !!!
Pozdrawiam ;-)
2009-11-27T15:07:50+01:00
Czesc.. Dawno sie nie odzywalem.. Zapytales mnie ostatnio po co w zyciu czlowieka Bóg. Mowisz ze nie wiezysz w niego bo nie potrzebujesz.. Zastanawialem sie Dlugo jak cie namowic przekonac jakie argumenty dac ci bys zaczal wiezyc.. Ale doszedlem do Wniosku ze to jest nie potrzebne.. bo nie trzeba jaksi specjalnych slow czy dowodow.. Wystarczy bys :
Spojzal na mnie gdy sie modle w kosciele jaki jestem spokojny i oddany Bogu. Jak wyglada moja twarz gdy spowiadam sie ! Na moja czystosc ducha po spowiedi czuje sie wtedy taki lekki. Spojz na mnie gdy biore Komunie Swieta jaki ejstem wtedy usmiechniety. Moim zdaniem to wystarczy. Uwazam ze Bog jest nam bardoz potrzebny chocby do bycia lepszym czlowiekiem ! Tomek. pozdrawiam.
2009-11-27T15:09:23+01:00
Drogi przyjacielu!
Bóg w naszym życiu jest obecny w każdym miejscu.Kocha nas ponieważ każdy z nas jest go dzieckiem.Dzięki Duchowi świętemu mamy sakramenty święte które przyjmujemy aby być bliżej Boga.Możemy zawsze na nim polegać .Aby codziennie stawać się bliżej niego możemy mówić modlitwy i pamiętać o nim.