Do przetłumaczenia na j.polski.
Der Anzug spielt eine wichtige Rolle in unserem Leben.Die Leute achten drauf,nehmen unsere Kleidung.Unsere Kleidung sagt uber uns sehr viel.Es ist nicht wichtig,ob wir billig oder teuer angezogen sind.Viel wichtiger ist,dass wir sauber und reinlich aussechen.Der Anzug zeugt von dem Charakter des Menschen.Manchmal achten die Leute mehr auf das Aussere als auf das Innere des Menschen.Vor allem,wenn man eine neue Person kennen lernt.Wir treffen uns lieber mit Leuten,die sauber und ordentlich angezogen sind.Der Anzug druckt unsere Stimmung und unser Selbstgefuhl aus.Wir ziehen uns je nach dem ,wie wir uns fuhlen z.B.auf die Party ziehen wir uns elegant und extravagant an.Zu der Schule ziehen wir uns brav und bequem an.Man sagt oft,dass "Kleider Leute machen".Ich finde,dass es richtig ist.

3

Odpowiedzi

2009-11-29T09:50:09+01:00
Kolor odgrywa ważną rolę w naszym Leben.Die ludzi na to ósmy, podejmują ubrania Kleidung.Unsere mówi o nas viel.Es nie jest ważne czy jesteśmy tanie lub drogie przyciągnął sind.Viel ważne jest, abyśmy w czystości i porządku aussechen . garnitur oddaje charakter Menschen.Manchmal względem osób więcej niż na zewnątrz ...
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-29T10:36:24+01:00
Kolor odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Dużo ludzi przywiązuje wagę do koloru ubrań który mówi o nas wiele. Nie ma znaczenia czy są tanie czy drogie ważne aby były czyste i ładne i pokazywały nas. Garnitur oddaje charakter ludzi. Czasami ludzie zwracają większą uwagę na zewnątrz niż wewnątrz. Szczególnie jak się uczysz. Wolimy spotkać ludzi, którzy są czysto i schludnie ubrani.
Zależności od nastroju i to jak się czujemy nasze ubrania przyciągną sprzedawców kierowców i przechodni. W szkole nosimy wygodne i schludne ciuchy. Często mówimy " marka ubrań nie sądzi o człowieku" . Myślę że mam rację .


Jest raczej okey. Musiałam niektóre wyrazy z niemieckie zamienić na przechodnie bo niektóre zdania nie miały sensu . Ale teraz jest ok.
2009-11-29T10:42:54+01:00
Kolor odgrywa ważną rolę w naszym Leben.Die ludzi na to ósmy, podejmują ubrania Kleidung.Unsere mówi o nas viel.Es nie jest ważne czy jesteśmy tanie lub drogie przyciągnął sind.Viel ważne jest, abyśmy w czystości i porządku aussechen . garnitur oddaje charakter Menschen.Manchmal odniesieniu ludzie bardziej na zewnątrz niż wewnątrz Menschen.Vor zwłaszcza jeśli wiesz nowych lernt.Wir osoby wolą spotkać ludzi, którzy są zafascynowani czyste i uporządkowane. garnitur nasze samopoczucie i nasze wydruki Selbstgefuhl ulubionych sprzedawców pociągnąć nas w zależności od tego jak się czujemy zBauf strony zwracamy nasze eleganckie i ekstrawaganckie szkoły an.Zu wyciągnąć nas an.Man dobre i wygodne Często mówi się, że " Kleider machen Leute. "Myślę, że jest on poprawny.