Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-27T16:20:48+01:00
Warszawa, 27.11.2009r
Witam!
Chciałabym polecić pani pewne miejsce, które znajduje się na południu Polski - Mazury. Można tu zwiedzić wiele zabytków i zobaczyć piękne dzieła natury. Może pani podążyć szlakiem turystycznym np. kajakowym, żeglownym. Są tutaj także wyspy, których nigdy się nie zapomni. W tym cudownym miejscu znajdzie pani zamki, dworki, pałace i puszcze.
W Internecie (na którym pani się na pewno dobrze zna) można zarezerwować miejsca w hotelu.
Taki wypoczynek na pewno pozwoli na chwile relaksu.
Pozdrawiam,
..... [<< podpis tu]
1 5 1
2009-11-27T17:09:37+01:00
Droga Pani Ewo

Niedawno wróciłam z Mazur i muszę Pani powiedzieć że jest to chyba najpiękniejszy zakątek w całej Polsce.
Codziennie z ranna, kiedy to słońce prażyło jeszcze z zaspane oczy, szłam z tatą na ryby. Przyznam się się szczerze nigdy nie przepadałam za tym, ale bardzo mi się to spodobało. Jaka to jest satysfakcja jak co chwila wyciąga się z wody sporą płotkę. Oczywiście tata mi pomagał, bo sama bym nie dała rady ich wyciągnąć.
Po wędkowaniu czas na relaks. Jaka to była przyjemność zanurzyć się w czystej, ciepłej wodzie. Oczywiście czuwał nad wszystkimi pływającymi Pan ratownik, który bacznym okiem przyglądał się kąpiącym.
Po obiedzie czas na spacer po lesie. Przyjemność jaką mogłam oddychać tym czystym nieskażonym powietrzem to naprawdę bezcenny dar od Matki Natury.
Podsumowując Musi Pani poczuć to na własnej skórze jakiż to można czerpać korzyści z takiej wycieczki.
Pozdrawiam Agata.
1 5 1