Odpowiedzi

2009-11-27T16:37:57+01:00
Http://www.sciaga.pl/tekst/54649-55-charakterystyka_mojej_mamy
http://www.filo.pl/sciaga/read.php?ID_ART=858

Tu sa fajne opisy ;)
2009-11-27T21:23:32+01:00
Najbliższą, najukochańszą i jedyną osobą bez której nie wyobrażam sobie życia - mama. Pewnie wiele osób myśli, jak można przyjaźnić się z własną matką i czy wogóle jest to możliwe. Owszem, możliwe i wcale nie trudne do wykonania. Wystarczy tylko trochę chęci.
Mama jest wysoką brunetką. Jej twarz, podobnie jak moja jest lekko zaokrąglona. W odróżnieniu od mych krótko strzyżonych włosów, jej są długie, zwijające się w loki, opadające na dość wysokie czoło. Ma też długą grzywkę, którą zazwyczaj odgarnia za ucho, aby wyeksponować przepiękne niebieskie oczy. Mama jest zawsze blada i często chodzi na solarium, aby choć trochę dorównać mojej opaleniźnie. a co dzień lubi zakładać wygodne dżinsy i toby, lecz w pracy musi wyglądać elegancko.
Z moją mamą nie można się nudzić. Ma tysiące pomysłów w głowie. Z szarego, ponurego dnia potrafi zrobić dzień wyjątkowy, pełen wrażeń. Najbardziej lubię robić z nią zakupy. Obie jesteśmy "zakupocholiczkami". W sklepach z ubraniami potrafimy spędzać godziny. Przymierzanie ubrań, oglądanie wystaw to prawdziwy raj, w szczególności w jej towarzystwie. Mama podobnie jak ja, jest energiczna. Uwielbia Tatry. Zaraża mnie swoją miłością do gór i co jakiś czas robi całej naszej rodzinie weekendowe wypady na szlaki.
Bardzo kocham moją mamę. Nawet jeżeli nie wszystko robi idealnie, to zdaję sobie sprawę, że nie ma ludzi bez wad. Choć różnimy się wyglądem, to w głębi duszy jesteśmy jak dwie krople wody.
Moja mama jest moją najlepszą i najukochańszą przyjaciółką pod słońcem. ;)