Wyobraź sobie, że jesteś duchem, masz moc ostrzegania i dawania rad. Dokąd poszedłbyś lub do kogo i i w jakim celu? Pamiętasz, że możesz odwiedzić trzy osoby...
tak jak to jest zrobione w "Opowieści wigilijnej "..
(może to być, np. ktoś z polityki, tv, świat mody..itp..

prosze tylko nie pisać jakiś głupot z pierwszej lepszej strony z neta, bo ta strona nie jest po to..
pomożecie?? daje najj:) na 100%

2

Odpowiedzi

2009-11-27T16:59:25+01:00
Gdybym była duchem poszła bym do aresztu.Weszła bym do więźniów zostawiając kartkę z napisem: Dlaczego jesteście tacy nie dobrzy? Czyńcie dobro, a nie zło!!! Będziecie wtedy wolni i szczęśliwi.Pomagajcie też ludziom,którzy potrzebują pomocy, a dawajcie dobre rady ludziom takim jak wy, czyli nie dobrym.
I tak bym zrobiła odwiedzając wszystkich więźniów.
7 4 7
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-27T17:15:30+01:00
Gdybym miała moc ostrzegania i dawania rad to w pierwszej kolejności bym odwiedziła kogoś kto jest odpowiedzialny za prawo w Polsce. Ponieważ w naszym prawie nie podoba mi sie bardzo to, że wszyscy płacimy podatki z których nic nie mamy. Aczkolwiek mamy prawo iść do przechodni rodzinnej i po wizycie u lekarza nie płacimy za to, że np. nas przebadał. Ale 6tak naprawdę to jest nic. Dlatego, że jeżeli jestesmy bardzo chorzy albo nasze dzieci to i tak musimy czekać minimum pół roku na wizytę u specjalisty. Szybciej się wszystko załatwi przywatnie tylko po co ludzie maja płacic za coś dwa razy. gdybym miała wpływ na taką osobę to chciała bym ją przekonać do zmiany tego prawa. Kolejną osobą która bym odwiedziła jest Robert Pattinson, jest on aktorem grajacym Edwarda w "Zmierzchu" oraz "Księżycu w nowiu". Poszła bym do niego ponieważ jest on moim ideałem mężczyzny, (chodzi mi o filmową wersje Roberta) jest on całkiem inny niż inni chlopcy. Zwykły chłopak powiedział by dla dziewczyny "Kocham cie". Edward Cullen powiedział by "Jesteś całym moim życiem". Zwykły chlopAK kupił by dziewczynie kwiaty, czekoladki, (albo nic). Edward kupił dziewczynie samochód. Jest on moim idolem. Uwielbiam oglądać z nim filmy. Gdybym miała na niego wplyw to chciała bym sprawić żeby jego miłość do jakiejś dziewczyny nie była tylko fikcją.
4 3 4