Odpowiedzi

2009-11-27T17:33:44+01:00
Jeśli się kogoś naprawdę kocha, jeśli zależy jednej osobie na drugiej to zrobi wszystko by ta druga osoba była szczęśliwa. Chociaż czasami, niektórzy ludzie poświęcają bardzo dużo
dla tej osoby choć nie warto to jednak oni tak nie uważają, wiedzą-mają pewność, że zrobili wszystko co było możliwe, żeby ją zdobyć, niestety w życiu nie jest tak jak w bajce, nie wszystko kończy się happy end'em... Ale miłość zawsze przetrwa wszystko i ta osoba chociaż wie, że nigdy nie będzie z tą drugą to będzie robiła wszystko by to się zmieniło i będzie czekała tyle ile będzie trzeba, bo prawdziwa miłość będzie trwała wiecznie.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-27T18:13:23+01:00
Miłość - przez niektórych ludzi bywa uważana za sens życia ludzkiego – czyniąca je prawdziwym i w pełni szczęśliwym. To uczucie którym darzy się dwoje ludzi. Jest wiele rodzajów miłości miłość rodziców do swoich pociech i na odwrót. Miłość babci do wnuków itp. Ale w tej rozprawce zajmiemy się miłością między kobietą i mężczyzną.
Czy dla miłości warto poświęcić wszystko co się ma?
Uważam że dla prawdziwego uczucia można zrobić wszystko, zostawić całą przeszłość za sobą i wyjechać na koniec świata. Pragnę posłużyć się tu filmową miłością Belli i Edwarda z filmu "Zmierzch " oraz "Księżyc w nowiu". Edward Cullen jest wampirem zakochanym w człowieku (belli Swam), wiadomo iż wampiry pożywiają się ludzką krwią, mordują ludzi. Ale rodzina Edwarda jest inna oni pija tylko krew zwierząt. Chłopak spotykając dziewczynę na swojej drodze nie jest w stanie powstrzymać się przed tym by jej nie zabić. Jej krew go przywołuje, Edward od pierwszego wejrzenia zakochuje się w Belli ze wzajemnością. Przestaje chodzić do szkoły ponieważ nie chce by z jego strony dziewczynie stało się coś złego. Choć wcześniej wspomniałam iż rodzina Cullenów żywi się tylko krwią zwierza t to jednak nie znaczy że nie lubią ludzkiej. Członkowie rodziny walczą z pragnieniem ludzkiej krwi nie chcą być bestiami. Edwardowi w towarzystwie Belli nie jest łatwo walczyć z pragnieniem, przeżywa katorgi. Robi to wszystko z miłości do dziewczyny. Spełnia wszystkie jej marzenia robi wszystko by była szczęśliwa. W późniejszym czasie akcji Edward\zostawia Belle chociaż bardzo cierpią z tego powodu razem, ale chłopak robi to tylko po to by ją chronić. Całkowicie się usuwa z jej życia. Po długiej rozłące gdy Edward przez omyłkę dowiaduje się że jego ukochana zabiła się, postanawia popełnić samobójstwo wtedy Bella jedzie na drugi koniec świata po to by go ratować pod czas tej wyprawy dziewczyna jest gotowa oddać za niego życie. od tamtej pory zostają już razem. Zwykły chłopak powiedział by dziewczynie "Kocham cię". Edward powiedział by "Jesteś całym moim życiem". Zwykły chłopak kupił by dziewczynie "czekoladki, kwiaty, (albo nic)" . A Edward kupiłby jej "samochód".
Dla takiej ogromnej miłości była bym gotowa zrobić wszystko. Ludzie którzy się tak szczerze kochają mają wielkie szczęście. Którego można im tylko pozazdrościć.
2 5 2