Odpowiedzi

2009-11-27T18:10:55+01:00
Nie wiem nic o Tobie. Mam nadzieję, że wystarczy plan.
1. Przedstawienie postaci - ja się nazywasz, ile masz lat...
2. Wygląd zewnętrzny - kolor włosów, buzia, sylwetka, jak się ubierasz
3. Cechy charakteru - zalety i wady opisać 3
4. Opinia - jak siebie oceniasz, jak oceniają cię inni
2009-11-27T18:25:33+01:00
Moja autocharakterystyka , za którą dostałam 4.

Nazywam się Anna Nowak. Jestem 13-letnią dziewczyną , uczęszczającą do Gimnazjum nr 1 im Mikołaja Kopernika w Poznaniu . Chodzę do klasy I c , której wychowawczynią jest pani Anna Nowak . Mam siostrę o imieniu Paulina . Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych w Poznaniu .

Jestem szczupłą dziewczyną o średnim wzroście . Na głowie mam jasnobrązowe , proste włosy . Wiąże je w kucyk . Na mojej twarzy znajduje się prosty , mały nos . Spoglądam na świat swoimi równie brązowymi oczami .Moje uszy nie są odstające , a usta czerwone i duże . W oczy rzuca się blizna po ospie koło prawego ucha . Ubieram się raczej skromnie . Mój strój to dzinsy i sportowa bluzka.

Jak każdy człowiek posiadam wady i zalety . Umiem ocenić siebie , czyli jestem samokrytyczna . Stawiam sobie ambitne cele. Moją wadą jest nie powaga, bo jestem gadatliwa , rozbrykana i szalona . Pragnę być wierną przyjaciółką oraz dobrą koleżanką , ponieważ chce być szanowana w swoim otoczeniu . Radosna ze mnie dziewczyna , dlatego na mojej twarzy często gościu uśmiech . Nie lubię w sobie tego , iż czasem jestem gwałtowna i impulsywna . Staram się być towarzyska . Korzystam z życia , bo życie jest jedno i krótki .

Mam wady , nad którymi muszę popracować . swoje zalety będę rozwijać , ale akceptuje siebie taką jaką jestem . Wiem , że do ideału mi daleko . Tylko czy ludzie idealni żyją na tym świecie ?

Pozmieniasz sobie niektóre rzeczy . Jak wybierzesz moją pracę to prosiłabym , żebyś napisał / napisała mi co dostałam na priv ;D
1 5 1