Odpowiedzi

2009-11-27T19:35:11+01:00
Jesień jest piękną porą roku choć niektórym może się wydawać iż jest to czas w którym jest pochmurno i ciągle pada deszcz.
W czasie jesiennej pory można zobaczyć przyrodę powoli zachodzącą w sen zimowy i przygotowującą się do tego śnieżnego okresu.Każdy doskonale wie gdy nadchodzi jesień drzewa a właściwie ich liście przybierają niesamowite barwy w tonacji czerwieni,żółci,brązu i pomarańczu.Te spadające liście stały się natchnieniem wielu znanych artystów malarzy,pisarzy bądź innych ludzi którzy potrafili dostrzec piękno w tej niezwykłej porze roku.
Również kasztany,żołędzie które dojrzewają na drzewach przez lato i są dojrzałe tylko w jesieni kryją niesamowite piękno i radość goszczącą na twarzach dzieci które robią z owoców kasztanowca figurki.Jesień to także okres kiedy niektóre owoce i warzywa jadalne są już dojrzałe a są to gruszki,niektóre odmiany jabłek,śliwki,grzyby i wiele,wiele innych darów którymi obdarza nas natura.
A więc to wypracowanie które napisał/am ma za zadanie pokazać Wam że gdy spojrzycie przez okno na jesienną,często szarą pogodę pomyślicie że jesień wcale nie jest taka zła!
12 4 12