Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-27T20:22:06+01:00
Mam na imie Angelika Sikorska.Mam 14 lat ,chodze do szkoły gimnazjalnej w stalowej woli .Mieszkam w Stalowej Woli ul. Popiełuszki .
Mam 169 cm wzrostu i szczupłą, wtysportowaną sylwetke.Poruszam sie zwinnie i sprężyście.Moja twarz jest opalona , mam ciemna cere, mam mały nos i czerwone usta stworzone do śmiechu. Jednak charakterystyczne w mojej twarzy są duze niebieskie oczy. Rzadkie, proste , ciemnobrązowe włosy sięgają mi do ramion .Ubieram się wygodnie i praktycznie ,natomiast zazwyczaj ubieram sie w dżinsy ,kolorowe bluzki i buty trampki.W szkole najlepsze stopnie mam z wychowania fizycznego , plastyki ,muzyki, informatyki, religii i techniki .Interesuje sie z sportem , ktory potrzebny jest kazdemu człowiekowi . Moim ulubionym sportem jest siatkówka, w która gram na co dzien.
Sadze ,ze mój charakter mozna okreslic jako spokojny , chociaz nie do konca , czasem sie buntuje , jestem uparta , ale mimo wszystko staram sie , by nikt nie powiedział , ze mam zły charakter . Rodzina mówi o mnie , ze jestem najbardziej wysportowana dziewczyna na swiecie oraz ze w przyszłosci bede siatkarka. Moi znajomi uwazaja mnie za osobe zaufaną i kolezenska ./ Do moich zalet mozna zaliczyc szcerosc i pomaganie innym
2 5 2