,,Balladyna" Juliusz Słowacki ...
O to postacie:
Goplana
Chochlik
Skierka

zadanie:
Jak Wyobrażasz sobie jedną z fantastycznych postaci.
Opisz jej wygląd, sposób poruszania się i komunikowania w realnym świecie..

Zadanie potrzebuje na jutro lub dziś.. :PP

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-27T22:47:43+01:00
Goplanę wyobrażam sobie jako niebiańsko piękną osobę. W realnym świecie jej urok osobisty zanika. Magiczny wygląd przestaje mieć znaczenie. Zamienia się w jednego z ludzi prowadząc przy tym szlachecki tryb życia. Jednak żadna kobieta na świecie nie może dorównać jej idealnej cerze, długich włosach, święcących oczach.
Goplana jako postać fantastyczna przemieszcza się bez problemów. Realny świat zmieniając ją w śmiertelniczkę odbiera jej tę umiejętność. Jej inność zamienia się w normalność czyniąc ją przy tym wyjątkową.
Królowa wiosny idealnie dogaduje się ze zwierzętami oraz zwolennikami zieleni. Nadal uwielbia patrzeć na promienie słoneczne odbijające się w poświacie jeziora. Nie zapomina o tym kim była, lecz prowadzi odmienny tryb życia. Trudno jest jej przystosować się do świata współczesnego nad którym nie ma już władzy. Jednak w każdym jest ziarenko dobra. Goplana umie to dostrzec, przestaje patrzeć na ludzi i czynić zło. Zaczyna rozumieć pojęcie miłości oraz jej zarozumiałość znika.
49 4 49