Odpowiedzi

2009-11-28T11:04:41+01:00
Marzę o tym by wrócić na piękną polanę w lesie. Jest tam cicho i tak przyjemnie. Zielona trawa i mech są tam bardzo miękkie, jest ciepło i bezpiecznie. Latem można było przychodzić tam i marzyć o wszystkich wspaniałych rzeczach. Ta polana jest taka magiczna. Bardzo chciałabym do niej wrócić, ale niestety znajduje się ona zbyt daleko od mojej miejscowości.
3 3 3
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-28T11:10:41+01:00
Dziś chciałam wrócić do wspomnień z wakacji.Te wakacje wspominam bardzo dobrze!
W wakacje poznałam wielu znajomych!Pojechałam na obóz konny i harcerski.Ale jest jedna chwila ,którą pamiętam dokładnie.Był 21 lipiec aktualnie byłam na obozie konnym i nagle usłyszałam jakiś szelest.Natychmiast wstałam!Rozglądnęłam się po pokoju ale nikogo ani niczego tam nie było!Położyłam się następny raz i znowu ten szelest.Mocno się zdenerwowałam.Wstałam popatrzałam a to wieli,ogromny...szczur!!!Wrzasnęłam;
-Aaa......!!!-i weszsła Elka
-Co tak krzyczysz
-Sz..cz..ur!!-wydukałam
Ela wzieła go za ogon i wyżuciła.
To moja przygoda z wakacji!!
2009-11-28T11:39:32+01:00
Chciałbym wrócić na łąkę w lecie,ponieważ jest tam dużo pięknie pachnących kwiatów,zwierząt,a szczególnie ptaków.Tam panuje spokój tylko czasami świerszcz się odezwie,wróbel zaćwierka,wiatr lekko powieje wydając piękny gwiżdżący dźwięk.leżę na miękkiej trawie i patrzę się piękne błękitne niebo oraz czytam z chmur.O niczym innym nie można marzyć gdy jest się tam,ale niestety taka łąka jest bardzo daleko i tylko w lecie jest przyjemnie ciepło,bo w zimie można by tak zmarznąć że nie czuło by się palców.

myślałem nad tym z pół godziny :):):)
to co fajne???XD
1 1 1