Napisz czy osoba niepełnosprawna może być szczęśliwa?
początek musi tak sie zaczynać:
Osoba npiepełnosprawna może być szczęśliwa ponieważ...
Conajmniej 20 zdań !!! Kto da więcej dam NAJLEPSZĄ!!!pod warunkiem że będzie ciekawa

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-28T11:40:34+01:00
Osoba niepełnosprawna może być szczęśliwa ponieważ do szczęścia nie jest potrzebne tylko zdrowie. Szczęście to także miłość i przyjaźń otaczających nas ludzi. Jeśli taka osoba ma rodzinę, która ją w spiera w trudnych chwilach, można powiedzieć, że jest szczęśliwa.
Nie każdy niepełnosprawny jest nieszczęśliwy. Oczywiście; to wielkie nieszczęście jeździć np. na wózku inwalidzkim, ale czy to wszystko? Człowiek niepełnosprawny może założyć rodzinę i kochać. Przecież jest taki jak inni ludzie. Różni się od innych tylko tym, że nie może wykonywać pewnych czynności. Osoby niepełnosprawne, powinny nie przejmować się ograniczeniami. Powinny robić na co mają ochotę i cieszyć że życiem! Przecież życie to we wszystkich religiach najwyższa wartość! Aby być szczęśliwym wystarczy wiedzieć, że jest ktoś kto nas kocha. Każdy z nas jest kochany przez innego człowieka. Nie ma wyjątków; trzeba tylko tą drugą osobę zauważyć.Osoby niepełnosprawne mają prawo do przyjaciół i miłości! Uważam, że osoby niepełnosprawne mają w sobie więcej miłości niż inni, bo doświadczyli cierpienia. Potrafią kochać, Nie zdradzają i to właśnie one powinny cieszyć się życiem, bo one są najlepsze i najwierniejsze. Osoby niepełnosprawne mają zbyt mało wiary w siebie.
Gdyby niepełnosprawni uwierzyli, że są kochani byliby najszczęśliwsi na świecie! Na szczęście, niektórzy już uwierzyli i cieszą się teraz życiem !


mam nadzieję, że pomogłam ;)) ;*
6 5 6
2009-11-28T11:50:53+01:00
Osoba niepełnosprawna może byc szczęśliwa, ponieważ szczęście nie zależy od stanu fuzycznego człowieka. Szczęścia może zaznac każdy. Każdy człowiek mający osoby, które go kochają moze byc szczesliwy. Osoby niepelnosprawne mimo swojej niesprawnosci, sa normalnymi ludźmi. Prawgną byc akceptowani i kochani przez innych. My jako ich bliźni, powinniśmy im pomagac. Robic wszystko, zeby nie czuli sie odepchnieci. A wiec, zadajmy sobie pytanie.. Czy my chcielibyśmy byc niechceci, poniewaz jestesmy inni? Czy dlatego, ze kolezanka czy kolega ma lepszy telefon od nas, powinnismy byc niechciani i odtrąceni? Oczywiscie, nikt z nas by tego nie chcial. Kazdy pragnie byc szczesliwy i kochany. Dlatego, tez powinnismy `inaczej` patrzec na ludzi niepelnosprawnych. I jezeli mamy kogos takiego w rodzienie, czy tez znajomych.. powinnismy robic wszystko, zeby wiedzial, ze zawsze sa osoby na, ktore moze liczyc. Nie jest gorszy, ale jest taki sam jak my.
5 2 5
2009-11-28T13:22:27+01:00
Osoba niepelnosprawna moze byc szczesliwa,poniewaz jest osoba ludzka jak kazdy z nas.Osoby z niepełnosprawnością stanowią część naszej codzienności, stają się częścią nas samych.
3 1 3