Odpowiedzi

2009-11-28T12:51:59+01:00
Drodzy uczniowie mlodszych klas, nayczyciele oraz dyrekcjo
ze lzami w oczach musielismy cala klaso stworzyc to przemuwienie niestyty opuszczamu juz gimnazjum aby móc dalej sie ksztalcic w innej szkole. lata tej szkoly byly dla nas czyms niezwyklym,zawarlizmy w niej przyjaznie ktore beda trwaly do konca naszego zycia.nauczyliscie nas wielu wspanialych rzeczy ktore beda nam bardzo potrzebne a zwlaszcza jak radzic sobie w zyciu codziennym.byliscie dlan jak drugi dom w ktorym spedzalismy duzo czasu. trudno jest cos powiedziec gdy lza kreci sie w oku ale chcielismy wam wszystkim bardzo podziekowac za wytralosc, za wiedze jaka nam daliscie oraz za wsparcie w ciezkich chwilach.wiem ze to wszystko nie pojdzie na marne i dzieki wam bedziemy podazac krokiem uczciwosci przez cale zycie.jeszcze raz bardzo wam dziekujemy i wreczamy te kwiaty zebyscie zawsze patrzac na nie milo nas wspominali.
popraw sobie bledy a po zatym wydaje mi sie ze jest suuuper
3 3 3
2009-11-28T12:59:38+01:00
Droga dyrekcjo!!
Mówię w imieniu klas trzecich gimnazjum. Wszyscy jesteśmy wdzięczni za trud włożony w nasz wszechstronny rozwój.Wiemy, że były z nami różnorodne problemy. Dziś chcemy za te wszystkie utrapienia przeprosić.Serdecznie także dziękujemy wszystkim nauczycielom i wychowawcom, za cierpliwość i sprawiedliwość.
Naprawdę jesteśmy wdzięczni za to wszystko. Naprawdę was "kochamy". Staraliśmy się bardzo, abyśmy sprawili dobre wrażenie i abyście nas - uczniów dobrze zapamiętali.
Przewodnicząca III B
3 3 3