Odpowiedzi

2009-11-28T13:17:30+01:00
Jakiego koloru jest moje szczęście? Moje szczęście ma barwę jasnych płomieni przenikających radością. Jest zielenią nadziei i błękitem spokoju, spokojnym tonem pomarańczy, jasnożółtym odcieniem poranka i głębią zachodzącego słońca.
Szczęście nie powinno mieć barw, jest uczuciem przepełniającym serce, tęczą emocji drgających na dnie psychiki. Jest jasne i ciepłe, nieskonkretyzowane, pastelowe.
2 5 2
2009-11-28T14:21:11+01:00
Myślę , że moje szczęście odznacza się wieloma barwami.
Kolor zależy od mojego nastawienia na czekający mnie dzień. Jeśli będzie to dzień pełen miłych wrażeń kolory będą ciepłe i radosne. Zaś gdy czekają na mnie chwile złe, pełne przygnębienia to barwy mego szczęścia będą smutne, ciemne i bez wyrazu radości . Będą zupełnym zaprzeczeniem barw w chwilach radosnych. A zatem barwy mego szczęścia uzależnione są od nastroju. Lecz także od charakteru jaki posiadam. Ja jestem osobą radosną pełną szczęścia , dlatego wybieram barwy ciepłe. To przez nie mogę wyrazić siebie tym kim jestem i jaka jestem. Myślę , że to już się u mnie nie zmieni i pozostanę w miarę możliwości odznaczana kolorami szczęścia.

Myślę , że pomogłem nie wiem czy to na temat ale chociaz spróbowałem. Powodzenia!
1 5 1