Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-28T15:48:02+01:00
Tem. 1 o kobiecie będącej matką;)
spróbuje pomoc:)


Kobieta od najdawniejszych czasów zajmowała się wychowaniem i opieką nad dziećmi. Dziś ta sytułacja zmienia się a kobiety starają się żyć szczęśliwie rozwijać zawodowo i zdobywać dobra materialne co w dzisiejszych czasach pozwala im czuć się osobami szczęśliwymi spełnionymi i realizującymi swoje cele i ambicje. I dzisiaj jednak zdarza się że to kobieta jest matką i to w opiece nad dziećmi realizuje swoje życiowe ambicje.
sytuacja taka poniekąd jest naturalna gdyż kobieta zawsze kocha swoje dzieci, opiekuje sie nimi i poświęca im swój czas cieszy sie z szczęścia swoich pociech i z każdych ich sukcesów. Okres ciąży i macierzyństwa jest często najpiękniejszym i najszczęśliwszym czasem w życiu dla kobiety, Ten czas pozwala jej czuć się szczęśliwa i zrealizowaną głownie dzięki świadomości ze to dzięki jej staraniom poświęceniom i ciężkiej pracy, -jakiej wymaga opieka nad dzieckiem- jej ukochana pociecha żyje szczęśliwa rozwija się w jak najlepszy sposób w jak najlepiej zapewnionych przez nią warunkach i odnosi kolejne życiowe sukcesy ucząc się nowych rzeczy i zdobywa nowe doświadczenia. Karzdy nawed najdrobniejszy sukces dziecka cieszy przecież matke, daje jej bardzo ważne uczucie ze jej praca nie idzie na marne, oraz ogromną siłę i energie do dalszej pracy. To własie sprawia że kobieta matka jest kobietą zrealizowana szczęsliwą i soełnioną.
Tak wiec iak widać choć zdobywanie sukcesów w życiu zawodowym, kolejnych stopni wykształcenia i coraz większego majątku jest żeczą apsolutnie dobrą i przynoszącą satysfakcjie i uczuci spełnienia, maciezyństwo też może to uczucie spełniś.
2 3 2
2009-11-28T17:51:26+01:00
Kobieta od najdawniejszych czasów zajmowała się wychowaniem i opieką nad dziećmi. Dziś ta sytułacja zmienia się a kobiety starają się żyć szczęśliwie rozwijać zawodowo i zdobywać dobra