Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-28T15:22:12+01:00
Dla wielu ludzi dom rodzinny jest najważniejszy. Jest dla nim symbolem ciepła, rozmowy, rodziny, szczęścia. Często spędzają w nim większość życia. Czują się w nim bezpiecznie.
Dla niektórych ludzi dom rodzinny może kojarzyć się także źle. Na przykład jeżeli w rodzinie często panują awantury, ktoś z domowników jest alkoholikiem lub nikt się nikim nie interesuje, to dom staje się miejscem, do którego nie chce się wracać.
Jeżeli niektórzy długo pracują lub podróżują to dom dla nich jest jedynie tymczasowym miejscem, gdzie mogą spać albo jeść.
To jak postrzegamy dom rodzinny, zależy głównie od nas lub od pozostałych domowników.
7 3 7
2009-11-28T15:27:51+01:00
W życiu człowieka dom rodzinny odgrywa bardzo ważną rolę.Ponieważ czujemy się w nim bezpiecznie w obecności rodziny i znajomych.Całe życie jak byliśmy dziećmi spędzaliśmy tam czas.Teraz też w nim mieszkamy ale chodzimy do szkoły i nie możemy cały czas w nim przebywać.Ale z przyjemnością do niego wracamy.Bo w domu rodzinnym panuje ciepła i radosna atmosfera.Na święta zawsze przyjeżdża cała rodzina.W święta jest bardzo wesoło i gwarno.Bo święta jest to czas kiedy możemy porozmawiać o wszystkim.
6 3 6