Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-28T15:00:19+01:00
Książki są niewątpliwie skarbnicą wiedzy, wydarzeń i bohaterów. Codziennie spotykamy się z ludźmi, którzy stronią od książek, jak również z ludźmi, którzy bez książek nie wyborażają sobie życia- ja należę do tej drugiej grupy osób.
Książka jest dla mnie czymś wyjątkowym, czymś co pozwala mi się przenieść do innego świata. Zawsze kiedy czytam książkę przenosze się całą sobą do świata przedstwionego w lekturze. Wyobrażam sobie bohaterów, z którymi się utożsamiam oraz wydarzenia jakie rozgrywają się przy ich uczestnictwie. Czasami książka pochłania mnie tak bardzo, że nie potrafie jej odłożyć.
Bardzo często książka wypełnia mój wolny czas w domu, czy też podczas podróży. Zamiast się nudzić, wolę po prostu poczytać. Ponad to z książek można bardzo wiele wynieść. W nich zawarta jest wiedza, której nie przekażą żadne podręczniki. Warto również dodać, że książki bawią i pobudzają wyobraźnię, dlatego tak bardzo lubię czytać.
Podsumowując, książka odgrywa w moim życiu kluczową rolę. Łatwiej byłaby mi zrezygnować chociażby z oglądania telewizji, a niżeli z książki. Dzięki książką możemy przeżywać "swoje drugie życie", decydować o tym jak wyglądaja bohaterowie, dopowiadać sobie wydarzenia i tworzyć historię taką, jaka nam się bedzie podobała. Zachęcam wszystkich do lektury książek.
6 4 6
2009-11-28T15:00:29+01:00
Książka w moim życiu jest bardzo ważna. Bardzo lubię je czytać i sprawia mi to przyjemność. W wolnym czasie chodzę do biblioteki lub czytelni. Moim ulubionym rodzajem książek są książki przygodowe. Pisarzem, którego cenię, jest Isabel Abedi.
2 3 2
2009-11-28T15:02:06+01:00
Książka w moim życiu i życiu każdego człowieka jest potrzebna .Dzięki niej wiele dowiadujemy się o świecie i stajemy się mondrzejsi.Mówi się ,że książka żyje tyle razy ile została przeczytana.Wiadomo też ,że książka to drógi umysł człowieka bo rozwija wyobraźnie.
A dużo książek przeczytałaś? / Mądrzejsi ; drugi xD