Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-28T15:56:38+01:00
Miejscowość i data
Panie Antoni!
Jestem przyjacielem Zenka i mam na imię Julek. Uważam, ze może Pan być z niego dumny. Uciekł z domu, aby wydostać się spod władzy swojego ojca i dotrzeć do Pana. Był to czyn niebezpieczny i w tych okolicznościach zasługujący na pochwałę. Ostatnio uratował mnie z ogromnych tarapatów. Nie będę opisywał całego zdarzenia, ale powiem tylko, że był to czyn bohaterski i odważny.
Ponadto : Zenek przebył bardzo długą drogę i przeżył ogromną przemianę duchową. Stał się bardziej wrażliwy i współczujący.
Co jest najważniejsze dla dziewczyn, czyli dla Pestki Ubyszówny i Uli Zalewskiej : Zenek zakochał się w Uli. Co prawda Pestka była trochę zazdrosna, ale Zenek zachował się jak mężczyzna. Wybrał Ulę.
Pański siostrzeniec wielu rzeczy nas nauczył. Nas, to znaczy najbardziej mnie i Mariana , który jest moim bratem. Ciotecznym ,ale też bratem.
Nigdy Zenka nie zapomnimy. Jest naszym wzorem do naśladowania!
Powienien Pan być dumny ze swojego siostrzeńca.
Pozdrawiamy wszyscy, czyli ja, Ula, Pestka i Marian.

Julek
2 5 2
  • Użytkownik Zadane
2009-11-28T16:06:07+01:00
Dzień Dobry !
Panie Antonio może być pan dumny ze swojego siostrzeńca Zenka Wójcika. Przez te długie dni pański siostrzeniec zrobił dla nas tak dużo jak i dla innych . Na przykład gry uratował dziecko przed jadącym wozem .
Czasami jednak były jakieś wpadki ale one były konieczne . Podrużował z chorą nogą by pana znaleźć dawał sobie rade i uratował naszego psa Dunaja.
Bardzo go lubimy i tęsknimy za nim teraz jak przychodzimy na wyspę to jest cicho bez Zenka bardzo nam go brakuje .

Julek Miler
1 5 1