Odpowiedzi

2009-05-26T14:42:37+02:00
Człowiek jest natury pielgrzymiej...
Co to oznacza? Ludzie idą przez życie, pracują, zajmują się domem, rodziną, swoim życiem osobistym, karierą zawodową i nie tylko i właśnie w tej pogoni często doświadczają bólu, smutku, miłości, tęsknoty, wiele uczuć, i tych dobrych i tych złych. To taka "pielgrzymka" przez życie, człowiek wciąż uczy sie czegoś nowego, nabiera doświadczeń, nie raz nawet idzie przez życie z wielkim ciężarem, jakie dają mu doświadczenia z przeszłości.
Człowiek był, jest i zawsze będzie takim pielgrzymem, który na kazdej swej drodze napotyka przeszkody, jedni je pokonują z wielką chęcią, drudzy zaś rezygnuja z walki, a walka potrafi być dobra, uczy nas silnej woli, niepoddawania sie.
A pielgrzym musi mieć "silne nogi" i twardy nie przełamany umysł, chęć do walki z własnymi słabościami, tacy sa ludzie, idą przez życie swe niczym pielgrzym, nieraz piach sypie w oczy, lecz my idziemy dalej...
PS.To sa moje slowa, nie zastanawiając się napisałam co mi ślina na jezyk przyniosła;) mam nadzieje że nie wypisałam głupot i że bedzie 5-tka za to!!!

Życze powodzenia i dzieki za punkty;)