Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-11-28T16:55:18+01:00
Drogi burmistrzu !
Zwracamy się z prośbą o budowę placu zabaw dla dzieci przy ulicy Pietruszkowej, sprawiłoby to, że dzieci miałyby gdzie się bawić. Proszę rozważyć tę prośbę.
mieszkańcy ulicy Pietruszkowej
1. podpis
2. podpis
3. podpis
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-28T22:46:23+01:00
Petycja ,którą napisałem kilka minut temu dla innego typa mam nadzieje , ze nie dostane bana bo to i tak moja praca :D

Drogi panie Prezydencie miasta Warszawa

My ,studenci miasta Warszawa chcemy złożyć petycję z powodu zmniejszenia cen wynajmu mieszkań . Jako ,że jesteśmy zobowiązani do uczenia się ,niestety nie będziemy w stanie pracować i zarabiać. Nawet student , który pracuje nie jest w stanie płacić tak wysokiego czynszu, który sięga powyżej 700zł za miesiąc. Dla niektórych studentów to za duży wydatek. Dlatego chcemy , aby ten czynsz został obniżony o 70% . Jeśli jednak będą jakieś problemy to myślę, że napewno znajdzie się jakieś wyjście z tej sytuacji. Prosimy ,aby ten wniosek był jak najszybciej rozpatrzony.
Z poważaniem,
Studenci Uniwersytetu Warszawskiego

Prośba

Szanowny Prezesie,

Zwracam się z niezwykłą prośbą. Jako, że idą święta chciałbym , jeśli tylko byłoby to możliwe , by zorganizował Pan świąteczną Wigilię. Zaprosilibyśmy wszystkich pracowników. Impreza odbyłaby się tuż przed samym Bożym Narodzeniem. Przyszły by osoby chętne , nawet sam bym je zachęcił. Oczywiście nie moglibyśmy zapomnieć o jakimś drobnym upominku. Bardzo by to wpłynęło na Pana morale. Proszę się nad tym dokładnie zastanowić.

Doradca od spraw wizerunku.