Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-28T17:38:37+01:00


Do Wójta Gminy Wolanów


My, uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 3 w Wolanowie, w związku z niedogodnościami dojazdu do naszej szkoły
, zwracamy się z prośbą o uruchomienie autobusu szkolnego na trasie Wawrzyszów ? Wolanów.
Odległość łącząca nasze miejsca zamieszkania z placówką gimnazjum jest dość długa i zajmuje nam dużo czasu idąc pieszo lub korzystając z tzw. okazji. Prosimy zauważyć, że zbliża się zima
a wraz z nią liczne komplikacje na drogach. Autobus ten zapewniałby nam bezpieczny transport zarówno do jak i ze szkoły.
Zdajemy sobie również sprawę, że uruchomienie ?gimbusa? wiąże się z odpowiednimi kosztami. Prosimy jednak rozważenie powyższej prośby.
Mamy nadzieję, że niniejsza petycja uświadomi Panu jak bardzo zależy nam na tym autobusie.
5 2 5
2009-11-28T20:48:04+01:00
Drogi panie burmistrzu gminy Kołobrzeg.

W imieniu wszystkich mieszkańców naszego miasta, uprzejmie prosimy o rozpatrzenie naszej petycji w sprawie umieszczenia na terenia naszego miasta nowoczesnej fabryki chemicznej. Mieszkańcy nie są zadowoleni z tego pomysłu,gdyż nie chcemy, żeby nasze dzieci dorastały w chałasie i dymie. Nie chcemy, by nasze środowisko było zanieczyszczane przez opary i dym pochodzenia chemicznego. Ubiegamy również o rozpatrzenie petycji, ponieważ na miejscu, gdzie ma stać fabryka miał być zbudowany plac zabaw dla dzieci. Wolimy, żeby nasze dzieci miały miejsce do zabawy, niż miałaby stanąc na tym miejscu fabryka. Przypominamy również, że budowa placu zabaw została ustalona już 2 miesiące przed pomysłem wybudowania fabryki. Uprzejmie prosimy o pozytywną odpowiedź na nasza prośbę,oraz przyspieszenie budowy placu zabaw. Z poważaniem
Mieszkańcy gminy Kołobrzeg.
6 2 6
2009-11-28T22:30:53+01:00
Drogi panie Prezydencie miasta Warszawa

My ,studenci miasta Warszawa chcemy złożyć petycję z powodu zmniejszenia cen wynajmu mieszkań . Jako ,że jesteśmy zobowiązani do uczenia się ,niestety nie będziemy w stanie pracować i zarabiać. Nawet student , który pracuje nie jest w stanie płacić tak wysokiego czynszu, który sięga powyżej 700zł za miesiąc. Dla niektórych studentów to za duży wydatek. Dlatego chcemy , aby ten czynsz został obniżony o 70% . Jeśli jednak będą jakieś problemy to myślę, że napewno znajdzie się jakieś wyjście z tej sytuacji. Prosimy ,aby ten wniosek był jak najszybciej rozpatrzony.
Z poważaniem,
Studenci Uniwersytetu Warszawskiego

Można jeszcze podszlifować. Bo robie to tak na śpiąco. Pozdrawiam :D
4 1 4