Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-28T20:36:18+01:00
Mały Książę to najpiękniejsza książka na świecie.Opowiada ona o naturze świata, widzianej przez dzieci i dorosłych. Historai opowiedziana w książce nawołuje do przemyśleń nad swoim zachowaniem.
Książka ta opowiada o losach chłopca, który przybył z daleka na żiemię i poznaje narratora, który uczestniczy w przygodach, o których opowiada książka. Mały Książe to opowieść o tym, jak dorośli traktują dzieci i jak dzieci to odbierają. Jest ona swobodną opowieścią o losach MK na tej dziwnej planecie, która tak go zafascynowała. Ukazuje ona dobro i prostotę, którą emanują dzieci. Ukazuje to, jak dzieci interpretują zachowanie dorosłych. Mały Książe poznaje nowych przyjaciół i poznaje naturę żiemian. Jest zdziwiony tym, że dorośli traktują wszystko poważnie.Jest on także ciekawy, czy dorośli potrafią zrozumieć co do nich mówi.Książka pomimo swojej dziecinności ukazuje ważne aspekty życia.
Moim zdaniem kśiążka ta jest doskonała pod każdym względem.Powinna ona być czytana przez dzieci, jak i dorosłych, by mogli się nawzajem zrozumieć.
1 5 1