Odpowiedzi

2009-11-28T19:37:28+01:00
Trudny okres w życiu
(Akapit) Zawsze zależało mi na poparciu grupy . Robiłam to , co oni mi kazali . Byłam zawsze z nimi .
(Akapit) Od pewnego czasu zaprzyjaźniłam się z grupką dziewczyn. Z początku były przyjacielskie . Doradzały mi co mam sobie kupić , przejmowały się moimi sprawami . Do czasu . Potem zaczęły być dla mnie niemiłe , odnosiły się do mnie w sposób wulgarny . Tak bardzo się tym nie przejmowałam . To nie wszystko . Zaczęły nakłaniać mnie do palenia papierosów . Gdy odmawiałam , naśmiewały się ze mnie . Było mi wstyd . Uważały mnie za tchórza. Poddałam się i zapaliłam . Potem było tylko gorzej . Jedna z nich przyniosła narkotyki . Byłam zmuszana do ich brania . Nie chciałam tego robić , ale one mówiły ,że jak tego nie zrobię to rozpowiedzą w szkole że jestem tchórzem . Dobrze że w porę moja mama zauważyła ,że dziwnie się zachowuję . Trudno było odzwyczaić się od narkotyków , bo działają jak każdy nałóg , ale zwyciężyłam samą siebie .
(Akapit) Zmieniłam szkołę , miałam nowe koleżanki i znalazłam prawdziwych przyjaciół od serca. Nigdy więcej m=nie popełnię takiego błędu .
4 4 4
2009-11-28T19:38:13+01:00
Kiedy byłem mały poparzyłem się wrządkiem od garnka, rodzice zawieźli mnie do szpitala gdzie mnie na szczęście opatrzyli i było dobrze, okazało się że nie wyszła duża rana.
PS:Róbcie te zadania tak żeby się nie skapli że to kto inny robił..
2 1 2