Odpowiedzi

2009-11-28T22:01:29+01:00
Fizyczne badania dla mężczyzn składa się z kontroli organizmu i jego poszczególnych funkcji przy użyciu procedur kontrolnych, takich jak, obmacywanie, słuchania i perkusję. Ponadto obejmuje ono gromadzenie medycznych historii, szczegóły na temat stylu życia, coraz kątem chorób i posiadające badań laboratoryjnych.


Podobnie jak wszystkie inne checkups, badanie fizykalne dla mężczyzn będzie pierwszym uruchomieniu z lekarzem obserwując swój wygląd, pytanie ogólne pytania na temat swojego zdrowia i pomiar masy ciała. Następnie lekarz będzie sprawdzić tętno, oddech, temperatura ciała i ciśnienie krwi.

Podczas posiedzenia, lekarz sprawdzi skórę na uszkodzenia lub nieprawidłowości, oczu, uszu, nosa, jamy ustnej i gardła, węzły chłonne na szyi, kręgosłupa i mięśni pleców i ruchów w stawach.

Następnie użytkownik zostanie poproszony o położenie się na stole i badania lekarz stetoskop użyć, aby sprawdzić swój płuc i serca. Lekarz może również wykorzystywać obmacywanie i perkusję, aby sprawdzić przodu klatki piersiowej i brzucha.

Fizyczne badania dla mężczyzn zawsze zawiera odbytnicy i odbytu kontroli. Tutaj lekarz będzie używać palca do prowadzenia wewnętrznych badań i następnie dotknąć prostaty za wszelkie nieprawidłowości. Można również oczekiwać, że lekarz do kontroli organów do przepuklina i być przygotowanym na mosznie być palpated.

2009-11-29T00:13:14+01:00
Fizyczne badania dla mężczyzn składa się z kontroli organizmu i jego poszczególnych funkcji przy użyciu procedur kontrolnych, takich jak, obmacywanie, słuchania i perkusję