Odpowiedzi

2009-11-28T23:13:33+01:00
Akapit[[[[[ Szkoła moich marzeń jest szkołą w której jest kolorowo. Niektóre szkoły w moim mieście są szare i bez humoru są po prosty ponure. W mojej wymarzonej szkole musi być wesoło na 100%.!!! Nauczyciele muszą być mili dla uczniów i nie zadawać za dużo prac domowych!! Muszą dobrze tłumaczyć wszystkie tematy i nie robić bardzo dużo sprawdzianów , kartkówek ,prac klasowych i testów.
Akapit[[[[ Musi być jednak dyscyplina! Za brak zadania domowego powinno zostawać po lekcjach i pisać 100 razy zawszę będę odrabiał/a zadania domowe , a nie dostawanie 1 ! Obiady powinny być dla każdego za 1zł.! W bibliotece powinny być różne książki , a w świetlicy zabawnie i wesoło! Nauczyciele muszą pytać co lekcję i sprawdzać wszystkim zadania domowe ,lecz z 3 na ocenę! W konkursach powinni brać udział wszyscy chętni o ile jest to możliwe!
Akapit[[[[Musi być duże boisko ,a przerwy dla klas od 1 do 3 osobno niż od 4 do 6! Powinny być także oddzielone wejścia i place ! Muszą był ławeczki i stoliczki na dworzu , aby spokojnie i z apetytem zjeść śniadanko z domku! W klasach ściany na na zielono i żółto ponieważ są to kolory relaksujące. Wszędzie powinny być ładne ławki i krzesła ,a przede wszystkim oddzielne te ławki! Tablice mają być tylko i wyłącznie kredowe i korkowe! Okna plastikowe i na kluczyk! We wszystkich salach zamontowane kamery!!!! To jest moja wymarzona szkoła bo jest ona kolorowa , pełna uczuć , dyscyplinarna ,wesoła ,pogodna i przede wszystkim bezpieczna!
96 4 96
2009-11-28T23:15:54+01:00
W moich widzę duży, przestrzenny budynek, pięknie ogrodzony. Przechodząc przez bramę wpadam w zachwyt patrząc na klomby różnokolorowych kwiatów, różnych gatunków krzewów. Wzdłuż ogrodzenia rosną bujne tuje, a skoszona trawa przypomina dywan. Za budynkiem szkoły kryty basen plus nauka pływania, korty tenisowe i sala gimnastyczna

Wchodzę do budynku szkolnego, przechodzę przez szeroki korytarz szukając drzwi z napisem KL IB. Piękna klasopracownia wyposażona w nowoczesny sprzęt, więc nie będę musiała na każdą lekcję wędrować po całej szkole. Wyjatek stanowi lekcja informatyki i wychowania fizycznego. Sala komputerowa-stanowisko dla każdego ucznia, krzesła z regulacją wysokości i nowoczesne komputery. Sala gimnastyczna wyposażona w sprzęt nowoczesnej generacji, siłownia, no i basen plus nauka pływania, relaks, zjeżdżalnie. O czym jeszcze można marzyć?No to wszystko dla ciała a co dla umysłu? Tu tez trzebabyłoby coś zmienić.

Wiem, że "nauka to potęgi klucz" i tym kluczem otworzę sobie bramę mojej przyszłości. Ale nasze programy zawierają za duż9o terminów encyklopedycznych, a za mało praktycznych. A na koniec jeszcze jedno marzenie co dwa tygodnie tydzień ferii. Marzenia się spełniają...
58 3 58