Odpowiedzi

2009-05-26T16:12:48+02:00
Zegarek, oprócz standardowych funkcji, takich jak alarm (budzik), stoper z pamięcią dziesięciu okrążeń czy stoper odliczający (minutnik) posiada funkcję termometru, barometru oraz wysokościomierza, a wszystkie te urządzenia łączy w kompaktowej, wodoodpornej obudowie.

K2-100 mierzy między innymi wysokość, ciśnienie atmosferyczne i wyświetla wyniki pomiarów w postaci łatwych do odczytania wykresów. Dzięki nim możemy przewidzieć zmianę pogody (w ciągu najbliższych kilku godzin) i ustalić czy nie złapie nas w górach deszcz albo np. wichura na jeziorze. K2-100 zapewnia też dostęp do wyników pomiarów wysokości i ciśnienia z ostatnich 24 bądź 48 godzin ( w zależności od ustawionego trybu) oraz zarejestrowanej w tym czasie temperatury.
Unikalną funkcją zegarka K2-100 jest również bardzo rozbudowany rejestr użytkownika, pozwalający na zapisanie aż 2250 rekordów pomiarów wysokości! Funkcja ta jest szczególnie przydatna, jeśli planujemy wyprawę góry, ponieważ daje bowiem możliwość zapisania historii wspinaczki. Inną ciekawą funkcją K2-100 jest tryb drugiego zegara, odmierzającego czas niezależnie od zegara głównego, np. czas w innej strefie czasowej (funkcja Dual Time). Dzięki temu rozwiązaniu można przemierzać lasy tropikalne w Afryce lub zwiedzać japońskie pagody i jednocześnie kontrolować działalność swojej firmy w Polsce!

Zegarek K2-100 jest lekki, dobrze przylega do nadgarstka, a jego duży i czytelny wyświetlacz z podświetleniem elektroluminescencyjnym (podświetla się na niebiesko) ułatwia odczyt w każdej sytuacji, nawet ekstremalnej.