Odpowiedzi

2009-05-26T16:35:36+02:00
Moje ulubione piosenki to Danny Emely i Piasek. Słuchając je mogę się odpręzyć i wyciszyć. Danny Emely jest ..(nie wiem co to za piosenka ale możesz napisac np. rytmiczna, spokojna, szybka, taneczna). Autorka (autor) piosenki wyraża swoje uczucia i przekazuje w niej swoje przeżycia. Piasek jest to zagraniczny/polski wokalista. Lubię się wsłuchiwać w jego rytmy popu/jazzu. Jest to oryginalny wokalista. (w tekscie są ukośniki nie sluchalam tych piosenek dlatego trzeba wybrać lub zmieniac jaka jest ta piosenka) pozdrawaim:)
2009-05-26T17:56:31+02:00
Piosenka "Emely" Danny'ego jest niezwykle energetyczną mieszanką takich gatunków muzycznych jak dance i pop. Mimo, że jest to utwór o tęsknocie, to jednak został on utrzymany w tanecznym tonie, co jest niewątpliwie zaletą tej piosenki. "Emely" to jedna z najlepszych kompozycji Danny'ego, mimo prostego tekstu, piosenka ta przykuwa moją uwagę melodią i rytmem.
"Chodź, przytul, przebacz", najnowsza piosenka Andrzeja Piasecznego jest niezwykle piekną, liryczną kompozycją, która powstała przy współpracy piosenkarza ze słynnym polskim kompozytorem - Sewerynem Krajewskim. Utwór Piaska jest bardzo dojrzałą kompozycją, która ujmuje mnie swym przemyślanym tekstem. Piosenka Andrzeja Piasecznego wymierza drogę w poszukiwaniu piękna, słuchając "Chodź, przytul, przebacz" zawsze odkrywam ten utwór na nowo.