Przenies Oczumielowa w nasze czasy, zastanow sie i napisz kim moglby byc. Uloz krotka historyjke co najmniej 12 zdan..

Oczumielow - postac ktora ciagle zmieniala zdanie z ksiazki z Kameleona.

Wdg mnie moze byc np malarzem czy lekarzem. Bardzo prosze o pomoc ;] Za napisanie daje komplet pkt.

UWAGA! Kto napisze jakies bzdury typu jak wczesniej:

- zobacz na innej str
- czy popatrz sobie gdzies indziej
lub cos w tym stylu odrazu zglaszam do Moderatora! Ma byc to wypracowanie, jesli nie jestes zainteresowany POPROSTU NIE PISZ!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-29T13:16:53+01:00
Rewirowy Oczumiełow nadzoruje pracę stójkowych, czuje się panem i władcą.Jeżeli miała bym napisac kim Oczumiełow był by w dzisiejszych czasach to właśnie malarz jak to sam napisales ,tylko do tago mi on pasuje z jego charakterem,lub nadzorca w więzieniach.
Dlaczego malarzem,dlatego że jego prace byly by naprawde ciekawe,jego zmiennos charakteru oddawaly by pracom ciekawe wzory, skrzywiony, sceptyczny, który nie wie, czy zaspokoić popęd imitacji,często zmieniał by paletę barw.Abstrahując je z kontekstu wskazywał na ponadczasową moc tych melancholijnych wizerunków swoją osobowością.Nawet łatwo było by przewidziec że przypominające prace , częściowo tylko zachowane dla wydobycia wszelkich rodzajów działania światła ,wypukłości i wklęsłości, nasilanie i zagasanie różnych odcieni szarości, blask bieli i iluzyjne .Chciała bym zobaczyc właśnie takie dzieła kture Oczumiełow by namalował i jestem pewna że wszyscy by je podziwiali.