Odpowiedzi

2009-11-29T11:35:55+01:00
Droga Magdo
Serdecznie Cię pozdrawiam i chcę odpowiedzieć na twój list u mnie wszystko w porządku w nowej szkole jest bardzo miła atmosfera. Do naszej klasy dołaczyła Ania.
Ania jest bardzo miłą i sympatyczną dziewczyną chętnie udziela sie na lekcjach. Jest bardzo dobra z matematyki i pomaga wszystkim,którzy proszą ją o pomoc. Chętnie wychodzę z nią do kina na komedie romantyczne,poniewaz ona tak samo jak i ja je uwielbia. Ania jest wysoką szczupła blondynką o pięknych dużych niebieskich oczach.
Musze już kończyć mój list, ale mam nadzieje,że poznasz Anie gdy będziesz u mnie spędzać wakacje.

Serdecznie Pozdrawiam

Kasia
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-29T12:19:42+01:00
Moja koleżanka ma na imię Ania. Jest uczennicą klasy piątej szkoły podstawowej.
Ania to bardzo wysoka dziewczyna o niebielskich oczach i szczupłej sylwetce. Ma długie blond włosy które często zaplata w warkocze. Najczęściej nosi strój sportowy ponieważ bardzo lubi wygodne ubrania. Jej ulubiony kolor to czerwony. Uwielbia kolorowe bransoletki z muliny.
Bardzo ją lubię ponieważ zawsze jest uśmiechnięta i radosna.
To jest sam opis Ani. ;)
2009-11-29T13:05:09+01:00
Cześć Kasia !

Na wstepie mojego listu pragnę Cie serdecznie pozdrowić . Dawno nie widzaialysmy się . Co tam u Ciebie słychać ? Chciałabym Ci opisac moja nową kolezankę Anie. Przyjechała ona do mojej sasiadki na wakacje . Zaprzyjaznilysmy się . Ania ogólnie mieszka w Londynie . Jesta bardzo miła i sympatyczna . Ma 12 lat . Jej włosy sa krecone kolory czarnego. Oczy ma koloru brązowego. Jej ulubiony kolor to czerwnony tak jak twój. Uwielbia chodzić ze mna na spacery . Czuje że to moja przyjaciólka od serca . Mam nadzieję że przyjedziesz z wakacji od babci i poznasz moja nowa przyjaciólkę . Pozdrawiam .

Marta