Odpowiedzi

2009-11-29T11:52:33+01:00
Imternet to śmietnik w 70% ponieważ różne erotyki niepotrzebne gry oszuści itd. zaśmiecają internet lecz idzie się z niego dużo dowiedzieć np. do pomocy w zadaniach i komunikowaniu się
2009-11-29T11:52:36+01:00
Uważam, że Internet to niestety wielki śmietnik.Szukając różnych informacji trzeba się dużo natrudzić, by znaleźć prawidłową
odpowiedź na szukane pytanie. Ponadto internet zaśmieca nasz umysł, zprowadza na złą drogę. Dowiadujemy się rzeczy, z którymi nie powinniśmy mieć styczności. Współcześni ludzie nie mogą sobie wyobrazić życia bez tej wielkiej encyklopedii.Korzystając z internetu, nie musimy udawać się do daleko położonej od nas biblioteki. Z pewnością poprzez internet może szerzyć się pedofilia,znana nam doskonale, są tam ponadto filmy pornograficzne i wiele innych złych rzeczy. Internet może być doskonałym źródłem w błyskawicznym tępie dowiadywania się informacji,lecz trzeba z niego dobrze korzystać, a to jest wielką sztuką.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-29T12:10:38+01:00
Internet bez najmniejszych wątpliwości jest jednym z najważniejszych wynalazków współczesnego świata. Oprucz tego internet budzi wiele kontrowersji wg jednych jest to okno na świat, miejsce w kturym mozemy znaleźć wszystkie informacje ciekawe artykuły i inne żeczy. Dla innyh zaś jest to poprostu wielki śmietnik w kturym można znależć i wżucić dosłownie wszystko. Jak więc jest naprawde? na to pytanie postaram sie znaleźć teraz odpowieć.
Pierwszy z moich argumentów przemawia raczej za 1 z tez popierających internet. Otuż zawsze gdy chcemy zgłębić jakiś temat poznać jak najwięcej jego stron i opini możemy siąść przed klawiature komputera i właśnie na interneci znależć wszystkie interesujące nas żeczy.
Drugi muj argument ktury takrze opowiada sie za internetem to fakt że dzięki niemu mozemy się rozerwać np. oglądając jakies filmy, czy w coś grając możemy utrzymywać kontakty ze znajomymi i oczywiści poznawać nowych ludzi.
Teraz już przejde do arg które popierają bardziej teze ze internet to tylko wielki śmietnik, a udowodnię to tym jak że często informacje w nim zamieszczane są nie prawdziwe, podane w zły sposub czy nie dokońca obiektywne przez co nasza wiedza na te tematy również odbiega od prawdy.
Jako argument przeciw internetowi powiem jeszcze ze przecież kontakt elektroniczny nie jest w stanie zastąpić nam prawdziwej bliskości ludzie poznani przez internet nie zawsze sa tym za kogo się podajaa rozrywka kturej nam dostarcza jest często niebiezpieczna.
Kończąc już swoją rozprawkę powiem ze choć jak widać nie udało mi się jednoznacznie roztrzygnąć sprawy internetu mam wrażenie ze poazałam ze internet nie jest ani do końca dobrem ani złem a wszystko zależy od tego w jakich rękach się znajduje Jest z nim wiec tak jak ze wszystkim może być używany do celów dobrych jak i złych dlatego cze ba uważać kożystając z niego.

mam nadzieje ze pomogłam;))
3 3 3