Daję dużo punktów więc proszę o dobre rozwiązanie;))))))))
Napisz list do koleżanki Ani od koleżanki Justyny w którym Justyna opisuje swoje nowe mieszkanie. Ma być po polsku i angielsku. 78 SŁÓW<KONIECZNIE>. proszę o dokładne przetłumaczenie.;))) daję dużo punktów i kto rozwiąże najlepiej dostanie najlepszą..:))
Proszę się pospieszyć..PILNE!!!!!!!!!!!

1

Odpowiedzi

2009-11-30T12:10:50+01:00
Hi Ann!

I am writing to you because of my new flat. Oh, I love it. It is placed in the block of flats in centre of Warsaw. Now have much closer to school. I have very kind neighbours. One of them even helped me while moving. You must see this flat. It has kitchen, gorgeous living room and small bedroom. I hope, that you will stay overnight when you come. Access to this place is so easy. You can get here by many trams or buses, so dont wait and come fast!

Kisses,
Justina


Cześć Aniu!

Piszę do Ciebie, ponieważ mam nowe mieszkanie. Uwielbiam je. Znajduje się w bloku w centrum Warszawy. Teraz mam o wiele bliżej do szkoły. Mam świetnych sąsiadów. Jeden z nich nawet pomagał mi przy przeprowadzce. Musisz zobaczyć to mieszkanie. Ma kuchnię, przepiękny salonik i małą sypialnię. Mam nadzieję, że jak przyjedziesz to zostaniesz na noc. Dojazd jest bardzo prosty. Dojedziesz tu wieloma tramwajami czy autobusami, więc nie czekaj i szybko przyjeżdzaj!

Buziaki,
Justyna.


;)