Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta i chciałby przywiezć prezenty pod choinkę dla Twojej rodziny.Napisz list , w którym: wyrazisz radość z jego przyjazdu i zaproponujesz, że odbierzesz go z dworca. Opowiesz, co lubią Twoi rodzice i zasugerujesz, jakie prezenty byłyby odpowiednie. Poinformujesz, że zacząłeś już planować okres po świętach i opiszesz krótko te plany. Przypomnisz, jakie ubrania powinien spakować i wyrazisz nadzieję na szybkie spotkanie.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-30T10:08:16+01:00
Mark, hi!
I am glad that you decided to come for Christmas to me! Do not even know how to miss you. When you arrive, collect you from the station, and go have a snack in the city. I am pleased also that Bring us some gifts. Do you remember what they like my parents? Let me remind you that my mother likes handmade sweaters, but my dad loves old miniature models of cars, they already have over a thousand! Already in November planned for after the holidays, will be boisterous fun New Year's Eve, and after the new year we will go to the rink and can we go to the mountains! It will be great fun. Remember that it is winter, so you need to pack warm clothes, hat and gloves. Do not forget to also warm boots. I can no longer wait for the meeting, I'll wait!
See you soon.

tłumaczenie:

Mark, cześć!
Cieszę się że postanowiłeś przyjechać na święta do mnie! Nawet nie wiesz, jak za tobą tęsknimy. Kiedy przyjedziesz, odbiorę cię z dworca, i pójdziemy jeszcze coś przekąsić na mieście. Cieszy mnie też to, że przywieziesz nam jakieś upominki. Pamiętasz co lubią moi rodzice? Przypomnę ci, że mama lubi sweterki ręcznie robione, natomiast tata uwielbia stare miniaturowe modele samochodów, ma ich już ponad tysiąc! Już w listopadzie planowała okres po świętach, będzie huczna zabawa w sylwestra, a po nowym roku będziemy chodzić na lodowisko i może pojedziemy w góry! Będzie świetna zabawa. Pamiętaj, że jest zima, więc musisz spakować ciepłe ubrania, czapkę i rękawiczki. Nie zapomnij także o ciepłych butach. Już się nie mogę doczekać spotkania, będę czekać!
Do zobaczenia wkrótce.

Mam nadzieję, ze pomogłam :)
6 3 6