13, czwartek
wczoraj, zanim odpieczetowałem ten list, byłem jeszcze normalnym kilkunastoletnim intelektualistą. Dzisiaj wiem, co znaczy cierpienie. Jestem dorosły. Juz nie jestem mlody. Prawde mowiac , zauwazylem zmarszczki tworzace sie na moich skroniach. Wcale bym sie nie zdziwil gdyby przaz noc posiwaily mi wlosy. Jestem w absolutnej rozpaczy!
kocham ja
kocham ja
kocham ja
o boze
o pandoro
2 nad ranem. zuzylem cala rolke papieru toaletowego na wycieranie lez. nie pamietam kiedy ostatani raz tak plakalem chyba od czasu kiedy wiatr zabbrał mi wate cukrowa.
3 nad ranem. spalem niespokojnie, potem wstalem, zeby obserwowac poczatek dnia. Swiat stracil wszystkie barwy przestał byc interesyjacy.myslalem nad tym zeby ze soaba skonczyc ale nie wporzadku wobec tych ktorych sie zostawia. mama by sie przerazila gdyby rano zastala w moim pokoju trupa. nie bede sobie zawracal glowy egzaminami. zostane zamiataczem ulis-intelektualista . smiecacych chuliganow bede czestowl cytatami z kafki.
Polecenie:
zastanow ie co mogłoby byc trescia listu ktory bohater otrzymal od swojej dziewczyny o imieniu Pandora. napisz ten list.

2

Odpowiedzi

2009-11-29T16:13:05+01:00
Poszukaj rozwiązania na zapytaj.com - sama kiedyś pisałam taki list ;)
2009-11-29T16:23:54+01:00
Treścią tego listu mogło być zerwanie.


jakaś data, miejsca
Drogi Adrianie,
chciałabym, abyś wiedział, że moja dusza krwawi od początku pisania tego listu, jednak musisz wszystko wiedzieć.
Między nami nie układa się już jak kiedyś. Stajemy się coraz starsi i niedługo będziemy już dorosłymi ludźmi - kto wie, czy już nimi nie jesteśmy. Czasami mam wrażenie, że sami siebie irytujemy. Twoja inteligencja czasami mnie przytłacza, wprawdzie uwielbiam słuchać Twoich opowiadań, chociażby o norweskim przemyśle garbarskim, ale liczyłam coś więcej, na "motyle w brzuchu", szybsze bicie serca, kiedy Cię widzę. Niestety, nasza miłość wyparowała. Zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo mnie kochasz, jednak musze iść za głosem serca i rozpocząć nowe życie - bez Ciebie.
Mam nadzieję, że zrozumiesz mnie i wybaczysz to, co uczyniłam. Nie miej do mnie żalu, Adrianie. Gdybyś był na moim miejscu zapewne zrobiłbyś to samo.

Na zawsze Twoja,
Pandora.