In Afghanistan , one of the most traumatic and dangerous post-conflikt areas of the world,children suffer from malnutrition, drought, frost and variety of infectious diseases such as measles.In africa, every minute a child dies from measles, so most mothers do not give names to nevborns till they have survived the disease. In South America, yellow fever kills about 30,000 people each year, most of whom are children, the weakest part of the population.

Przetlumaczcie mi to na j.polski.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-29T19:06:41+01:00
W Afganistanie, jeden z najbardziej traumatycznych i niebezpiecznych konfliktami rejonach świata, dzieci cierpią z powodu niedożywienia, susze, przymrozki oraz różnych chorób zakaźnych, takich jak measles. W Afryce, w każdej minucie dziecko umiera na odrę, więc większość matek nie daje nazwy(imion) dzieciom dopóki nie przeżyło tej choroby. W Ameryce Południowej, żółta febra zabija około 30.000 osób rocznie, z czego większość stanowią dzieci, słabszej części społeczeństwa.
2009-11-29T19:12:40+01:00
W Afganistanie, jeden po najbardziej traumatyczne i niebezpieczne-konfliktami rejonach świata, dzieci cierpi z powodu niedożywienia, susze, przymrozki oraz różnych chorub zakaźnych, takich jak odra. W Afryce, w każdej minucie dziecko umiera na odrę, więc większość matek nie daje nazwy nowo narodzonych dopóki nie przeżyło tej choroby. w Ameryce Południowej, żółta febra zabija około 30.000 osób rocznie, z czego większość stanowią dzieci, najsłabszą częścią populacji.
2009-11-29T19:13:01+01:00
W Afganistanie, jednym z bardziej traumatycznych i niebezpiecznych obszerów powojennych na świecie, dzieci cierpią z niedozywienia, suszy, zimna i różnych infekcji takich jak np. odra. W Afryce co minutę dziecko umiera na odrę, więc matki nie nadają imion noworodkom póki te nie wygrają z chorobą. W Ameryce Południowej zółta gorączka zabija około 30000 ludzi co roku, głownie dzieci, najsłabszą część społeczeństwa (populacji?).