Odpowiedzi

2009-11-29T19:24:20+01:00
Świat -> atak w Rosji na Newski Pociąg
Polska -> coraz więcej ofiar świńskiej grypy
Region -> nie wiem skąd jesteś ale najlepiej zobacz aktualności z twojego regionu na stronie urzędu miasta ;D
2009-11-29T19:25:21+01:00
ŚWIAT

-Iran drażni Zachód: będzie 10 nowych zakładów wzbogacania uranu

-Irlandzka policja: ścigamy tuszowanie pedofilii w Kościelev(Szef irlandzkiej policji Fachtna Murphy polecił swemu zastępcy Johnowi O'Mahony, by zbadał ostatni raport o pedofilii w archidiecezji dublińskiej, i zalecił, w których przypadkach policja powinna wysunąć zarzuty karne - donosi sobotni "Irish Examiner". )

- Bułgarscy naukowcy: rozmawialiśmy z kosmitami (Naukowcy bułgarscy twierdzą, że rozmawiają z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskich. Mieli od nich otrzymać odpowiedzi na kilkadziesiąt pytań, które obecnie odszyfrują. - Spodziewamy się bezpośrednich kontaktów w najbliższych 10-15 latach - powiedział wicedyrektor Instytutu Badań Kosmicznych Bułgarskiej Akademii Nauk prof. Łaczezar Filipow w wywiadach dla dzienników "Nowina" i "24 czasa".)

-Katastrofa samolotu w Chinach

-55 pracowników elektrowni atomowej Kaiga na południowym zachodzie Indii zostało napromieniowanych po wypiciu skażonej wody w miejscu pracy.

POLSKA

-Dwóch taterników zostało rannych w wypadku na Świnicy. Do centrali Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego dotarła informacja, że wspinacze odpadli od ściany.

-Jak podaje stacja meteorologiczna na Kasprowym Wierchu w Tatrach wieje wiatr halny. W porywach osiąga nawet 120 kilometrów na godzinę. I jak przewidują prognozy pogody wiać będzie jeszcze minimum przez najbliższe 24 godziny. Wiatr unieruchomił kolej linową naKasprowy Wierch.

-Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności podwójnego zabójstwa, do którego doszło nad ranem w jednej ze wsi na terenie gm. Szprotawa w woj. lubuskim.

-Zakaz zaproszeń dla duchownych na uroczystości państwowe i niewysyłanie urzędników publicznych na obchody świąt kościelnych - to propozycje polityków Sojuszu Lewicy Demokratycznej. O opracowywanym właśnie programie odcięcia wpływów Kościoła od państwa czytamy w "Newsweeku". Plan deklerykalizacji Polski ma zostać zaprezentowany podczas grudniowej konwencji programowej SLD.

-7 tys. wolontariuszy zbiera dary dla dzieci

_____________________________________-

Uznaj moją odpowiedź za najlepszą a zwrócą Ci sie punkty(50%)