Madurodam has got everything a real city has.There are houses and shops, one next to the other.You can see people in the streets,cars on the roads,trains that move and ships in the harbour.There is even an airport there.The whole town is full of life.
Around this tiny city you can admire the beautiful Dutch countryside.There are canals,windmills and fields with little sheep,just a giant`s step away from the city centre.All the beauty of Holland is in front of you.
Madurodam is a unique,tiny city,a city that all the Dutch are proud of.So,next time you are in Holland,visit Madurodam and be a giant for a day.

Prooosze przetłumaczcie mi to na polski!!Błagam to dla mnie bardzo ważne!!

Z góry dziękuję!;**`.^^

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-29T20:23:52+01:00
So,next time you are in Holland,visit Madurodam and be a giant for a day.

Madurodam ma to co kazde prawdziwe miasto! Sa tam sklepy i domy kazdy przy kazdym. Mozesz zobaczyc ludzi na ulicy, samochodzy na drogach, poruszajace sie pociagi oraz lodzie w przystani. Jest tam tez lotnisko. Cale miaste tetni pelnia zycia. Wokół tego malutkiego miasteczka mozesz zachwycac sie dunskim krajobrazem. Sa tam kanaly, i pola z owieczkami, wystarczy tylko krok od centrum miasta. cale piekno holandii jest na przeciw ciebie.
Maudordam jest wyjatkowym , mialym miasteczkiem, z ktorego mieszkancy sa dumni. Wiec jesli bedziesz w holandii nastepnym razem, to odwiedz maudoram
4 5 4
2009-11-29T20:24:29+01:00

Madurodam widziała wszystek prawdziwego miasto . Tam są domy i sklepy, jeden na drugim do innego. Wy możecie widzieć lud w ulicach,samochody na drogach,pociągi co ruch i ładuje na schronienie . Tam jest nawet lotnisko . Tam całe miasto jest pełny życia . Wokół tego tiny miasta wy możecie zachwycać się piękny Język holenderski miejscowość wiejska. Tam są kanały,windmills i tereny z małmi owcami ,po prostu gigantyczny krok daleko od miasto centrum. Cała piękność Holandii jest przed wami. Madurodam jest unikat,tiny miasto,miasto co cały Język holenderski są dumny z. Tak ,po raz następny wy jesteście w Holandii,wizyta Madurodam i jest gigant dla dnia.
4 5 4
2009-11-29T20:25:28+01:00
Madurodam ma wszystko co posiada prawdziwe miasto. Znajduję się tam domy i sklepy,jedne obok drugich. Możesz zobaczyć ludzi na ulicach, samochody na drogach, pociągi w podróży i łodzie w porcie. Znajduje się tam nawet lotnisko. Miasto tętni życiem. Wokół maleńkiego miasta możesz podziwiać piękny holenderski krajobraz. Znajduję się tam kanały, wiatraki i pola z małymi owcami, tylko jeden krok "giganta" od centrum miasta. Wszystko co piękne w Holandii jest na przeciw ciebie.
Madurodam jest unikatowym, maleńkim miastem, miastem które jest dumą całej Holandii. Więc,jeśli w najbliższym czasie będziesz w Holandii odwiedź Madurodam i bądź gigantem przez jeden dzień
4 5 4