Ćwiczenie 1
Wyobraż sobie ze pracodawca pozwolił ci na uzywanie telefonu komórkowego do celów prywatnych.Zaproponuj powitalne nagranie poczty głosowej w swoim telefonie.Zwróć uwagę na to że słuchać jej będą zarówno klijenci firmy,szef,jak również twoja rodzina i znajomi.
cwiczenie2
wyobraż sobie ze jesteś szefem firmy i musisz słusznie skrytykować pracownika za złe wypełnianie obowiązków(niska jakość pracy,zbyt długi czas wykonywania jej,spóżnienia).Napisz 5 zasad którymi powinieneś sie kierować aby krytyka była konstruktywna,to znaczy przyniosła efekt w postaci lepszej pracy twojego podwładnego.Napisz krótki tekst krytyki zgodny z powyższymi zasadami.
PROSZĘ O ROZWIONZANIE BO TE ZADANIA MAM NA JUTRO !!! :D
DZIĘKUJĘ Z GÓRY "BUZIACZKI":D

1

Odpowiedzi

2009-11-29T21:06:17+01:00
1) Witam, tu Magda Nowak, niemogę teraz odebrać telefonu, nagraj się po sygnale i powiedz o co chodzi ;)

2) 5 zasad:
-szczerość
-taktowność
-serdeczność
-cierpliwość
-łagodność

(podwładny wchodzi do gabinetu) Witaj, usiądź proszę. Muszę Ci powiedzieć, że ostatnio zauważyłem, że traktujesz swoją pracę zbyt lekko, często się spóźniasz, i pracujesz niesumiennie, czy możesz mi to wyjaśnić? (...)/ Jeżeli masz problemy w domu staraj się nie przekładać ich na swoją pracę, przecież wiesz, że możesz wziąść urlop na parę dni, jeżeli są Ci potrzebne. Ale musisz mi obiecać, że będziesz miał lepsze wyniki w pracy. Jeśli się postarasz otrzymasz dodatkową pensje.
7 5 7