Prosze przetlumaczcie mi na j.polski

The main priorities of UNICEF fpcus on providing children health care, education and security.The UNICEF staff work in a number of field missions as well as through cooperating with its partners such as United Nations Agencies, non-government organizations (NGOs) and, which is very important, governments.One of the major projects of UNICEF deals with the problem of AIDS/HIV and its relation to children.

2

Odpowiedzi

2009-11-29T22:12:39+01:00
Sprawy bezwzględnie najważniejsza UNICEF fpcus na dostarczaniu dzieciom ochrona zdrowia, edukacja i security.The UNICEF personel praca na liczbę pola misje jak również przez współpracowanie z jego partnerami takimi jak Organizacja Narodów Zjednoczonych Agencje, pozapaństwowe organizacje (NGOs) i, który jest bardzo ważny, governments.One głównych projektów UNICEF upora się z problemem z AIDS/HIV i jego związku z dziećmi.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-29T22:18:10+01:00
Główne priorytety UNICEFu ,skupiają się na kontroli zdrowia ,edukacji i bezpieczeństwa dzieci. Pracownicy UNICEFu pracują na wszelakiego rodzaju polach tak dobrze jak współpraca partnerska jak w "united nations agencies" co jest bardzo ważne. Jednym z głównych projektów UNICEFu to walka z Aids i Hiv oraz z ich wpływem na dzieci.