Rozwin temat ..
Też sądze że świat jest piękny....

( na ok. 12 zdań ) ; )

narazie mam
Też sądze , że świat jest piękny. Świat to miejsce , na którym mieszkają ludzie , zwierzęta . Miejsce te zdobione jest przez nature , która otacza cały świat. . .


POMOCY na teraz !! ;D

2

Odpowiedzi

2009-11-29T22:20:54+01:00
Też sądzę, że świat jest piękny, a owe piękno dostrzec można wszędzie. W naturze, we wszelikim stworzeniu i życiu. Uczucia są czystym pięknem ludzkim, a człowiek to część świata. Warto dostrzegać urok kolorowego motyla w lecie, perfekcję każdej śnieżynki zimą, gamę barw liści jesienią i złoto zborza latem. Dzięki pięknu świata człowiek rozbudowywuje swą wrażliwość i poszerza choryzonty myślowe. Wszystko co dał nam Bóg jest piękne i wyjątkowe. Niestety ludzie niszczą naturę, bezczeszczą idealnie skomponowane krajobrazy.
17 4 17
2009-11-29T22:29:25+01:00
Świat jest to przestrzeń, w której się znajdujemy zarówno my ludzie jak i wszystkie inne organizmy żywe, a także martwe przedmioty. Świat można podzielić jednak na rzeczywisty a więc taki jak w/w ale także na wymarzony, a więc nasze marzenia często są przejawem świata wyśnionego. Świat to coś pięknego to miejsce, które jest specyficzne, bo się zamienia raz w cierpienie i ból a raz w raj i coś pięknego, wspaniałego.
5 2 5