Napisz krótki, humorystyczny tekst o sobie, w którym przedstawisz jedną z posiadanych zalet. W tytule pracy podaj nazwę cechy i swoje imię, np. "O odwadze sławnej Małgorzaty".

Taak. Wiem, że już nikomu nie chce się takich głupot pisać, ale błagam pomóżcie, bo zupełnie nie mam pomysłu na taki tekst. Szczerze mówiąc, napiszcie o czym tylko chcecie. Szczerość, troskliwość czy co wam przyjdzie do głowy. Wiem, że późno, ale błagam o pomoc!

2

Odpowiedzi

2009-11-29T22:39:29+01:00
Obfite wypociny psycholożki Katarzyny!

Cóż mam rzec o sobie? Mię poznać najlepiej, dowiedziawszy się wpierw jak pojmuję twą osobę gdyż ponoć każdy sądzi po sobie! Albowiem jesteś dla mnie jak księżyc za mgłą, którego okala tajemnicza, srebrna aura. Mgła, chmury, które przenośnią są tego co ukazać ludziom chcesz, że toś ty, choć nie ty. A ja, ja zadając ci wiele głębokich, nie koniecznie bolesnych ran chcę odkryć prawdziwe oblicze twego jestestwa jakoby księżyca w bezchmurną noc (obym nie trafiła na nów). Jako psycholog chcę odkryć twe oblicze prawdziwe, twe wnętrze.. ale prywatnie nie zbyt wymagający ze mnie sadysta, więc zadowoli mnie twoja wątroba lub prawe płuco.

12 3 12
2009-11-29T22:42:13+01:00
O szczerości wielkiej Zosi!

To nie prawda, że każdy jest szczery. Szczerość jest to umiejętność powiedzenia prawdy w sytuacji kryzysowej bądź prawdziwe wyrażenie swoich myśli.
Taka właśnie jestem - zawszę mówię to co myślę.
Wielu ludzi uważa u mnie przez to za wadę - mówię to co myślę, więc jestem głupia. Ale ja mam to gdzieś i jest mi z tym dobrze :).
Może wielu osobom to przeszkadza, ale według mnie to jest właśnie sposób na życie - mówienie otwarcie i nie przejmowanie się zdaniem innych.

;)
30 4 30