W czasie pobytu za granicą chcesz podjac prace. Przeczytales ogloszenie firmy, ktora poszukuje sprzedawców do sklepu muzycznego. Napisz do tej firmy list motywacyjny o dlugosci 120-150 słow
*poinformuj, dlaczego piszesz i skad sie dowiedziales o tej pracy
*napisz o swoich umiejetnosciach i stopniu znajomosci jezyka angielskiego
*wyjasnij dlaczego uwazasz sie za dobrego kandydata -podaj co najmniej 2 powody
*wyraz nadzieje ze twoje kwalifikacje sa wystarczajace i popros o szybka odpowiedz .

1

Odpowiedzi

2009-11-30T09:34:45+01:00
Hi,
I am writing to you because I read the ad in the newspaper that the vendors are looking to store music. I think I'm a good candidate for this position because he had once worked in a toy shop as well as fluent in English I know what I can confirm the number of documents. I also have good contact with buyers, I am nice and friendly person. I can always get out of embarrassing and inappropriate situation with a face and a smile. As well as I can handle cash, and additionally I can unload the goods. I hope that my qualifications are sufficient, and that you choose me, me. Please prompt response to my letter. Yours!

TŁUMACZENIE:
Witam, piszę do Państwa ponieważ przeczytałam ogłoszenie w gazecie, że poszukujecie sprzedawcy do sklepu muzycznego. Myślę, że jestem dobrą kandydatką na to stanowisko, ponieważ kiedyś pracowałam w sklepie z zabawkami jak i również znam biegle język angielski, co mogę potwierdzić wieloma dokumentami. Mam także dobry kontakt z kupującymi, jestem miłą oraz życzliwą osobą. Zawsze potrafię wybrnąć z krępujących jak i niestosownych sytuacji z twarzą i uśmiechem. Jak i również potrafię obsługiwać kasę, a także dodatkowo umiem rozładowywać towar . Mam nadzieję, że moje kwalifikacje są wystarczające, i że mnie wy wybierzecie mnie. Proszę o szybką odpowiedź na mój list. Pozdrawiam!

Mam nadzieję, że pomogłam :)