Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-01T13:49:54+01:00
Kochana Koro!
Odkąd Hades porwał Cię do królestwa Cieni, bardzo jest mi smutno i pogrążam się w rozpaczy. Nie potrafię pogodzić się z myślą, że straciłam to, co w życiu było dla mnie wszystkim.
Czuję do siebie wielki żal, że nie umiałam upilnować nawet własnej najukochańszej córeczki. Boleść szarpie serce, że Zeus mógł być tak okrutny. Podjął bezmyślną decyzję, bez mojej zgody. Jestem bardzo na Niego zła. Jak mógł postąpić tak niegodziwie? Gdy budzę się rano myślę o Tobie. Okrutny i podstępny Hades urzekł Cię tym przeklętym kwiatem. Nigdy mu tego nie wybaczę! Choć gdy myślę o Tobie zdaję sobie w głębi duszy pytanie: Jak długo nie będziemy się jeszcze widzieć? Tak bardzo chciałabym zobaczyć Ciebie na zielonych, porośniętych łąkach z nimfami u boku. Wciąż szukam Cię całymi dniami i nocami bez skutku. Nie przestanę dopóki nie odnajdę tego, czego szukam. Trwa we mnie nadziej, że już niedługo moje sny się spełnią, czyli będziesz ze mną. Byłam na Olimpie zabrać swoje rzeczy. Przebrałam się za zwykłą śmiertelniczkę, by móc wędrować po świecie, lecz z niezmiernego gniewu na Hadesa i Zeusa rzuciałam na Ziemię klątwę, by nigdy nie wydawała planów. Pomyślałam: "Niech wszyscy będą cierpieć tak długo jak ja po stracie Kory!" Może i jestem egoistką, ale stałam sie taką, gdy świat odebrał mi to, co było dla mnie najważniejsze, czyli Ciebie Koro!
W głębi serca czuję, że już nie długo się zobaczymy i będziemy razem cieszyć sie naszym szczęściem, które z ciężkim trudem odzyskałyśmy!
Twoja matka Demeter.
1 5 1
2009-12-01T14:39:22+01:00
Witaj Ateno !
Wybacz , że ostatnimi czasy się nie widujemy ale postanowiłam , że moja noga nigdy nie postanie na Olimpie , a Ziemia będzie cierpieć tak jak ja cierpię teraz ....
Pewnie zadajesz sobie pytanie o co mi chodzi otóż Zeus postanowił , że odda moją Korę Panu Podźemi ....
Jak On mógł coś takiego zrobić ...?!
A ja już nigdy nie zobaczę ukochanej córki ,,,
Myślałam , że Zeus jest mądry i dobry , a on bezmyślnie zrobił mi coś takiego !!!!!
Żegnaj Ateno na zawsze ...

Demeter .
1 5 1
2009-12-01T15:23:36+01:00
Kochana Ateno !!!

Witam cie i przesyłam pozdrowienia ! Jestem bardzo zbulwersowana ta historia gdyż nie mogę być cały czas z córką !
mam nadzieje gdyby tez miała byś córkę tez martwiła byś się tak samo jak ja ! niestety nic nie mogę poradzić ! ale mam pomysł aby zesłać na ziemie klątwę żeby nie wydawała plonów ! o tak zrobie to i moze wtedy zeus zrozumie co zrobil !!

Dowiedzenia pozdrawia Demeter
1 5 1