Zredaguj:
a)ogłoszenie o licytacje domu Bilbo Baginsa
b)zaproszenie na wystawe książek j.r.r Tolkiena, połączoną z odczytem autora
C)notatkę prasową o wybrawie po skarb
d)lis gończy poszukiwany Bilbo Bagins
e)list w którym zachęcisz do przeczytania książki hobbit czyli tam
i z powrotem

prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!!

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-30T16:22:04+01:00
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\OGŁOSZENIE///////////////////

Dnia 4 grudnia 2009r. w Domu Kultury w Warszawie o godzinie 15:00 odbędzie się licytacja obiektu mieszkalnego Bilbo Bagginsa. Licytację organizuje Miejski Klub Nieruchomościowy. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ZAPROSZENIE///////////////////

Biblioteka Miejska w Wolsztynie serdecznie zaprasza na wystawę książek autorstwa J.R.R. Tolkiena, która odbędzie się dnia 5.12.2009r. w wymienionej wcześniej bibliotece o gozinie 16:00. Atrakcją specjalną bedzie odczyt fragmentów powieści przez samego autora. Możliwość zakupu książek. Serdecznie zapraszamy.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\NOTATKA PRASOWA///////////////////

W miniony wtorek grupa poszukiwawcza z Gandalfem na czele ruszyła w kierunku Zagubionego Miasta celem odkrycia żekomo znajdującego się tam Naszyjnika Królów. Jego grupę tworzą historyk Legolas i antropolog Gimli.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\LIST GOŃCZY///////////////////

...::: POSZUKIWANY! :::...

Poszukiwany Bilbo Baggins za: wielokrotną kradzież, pobicie funkcjonariusza, zniszczenie mienia publicznego, przemyt i oszustwa. Zdjęcie podejrzanego zamieszczone poniżej. W przypadku znalezienia podejrzanego prosimy o szybki kontakt pod numerem 997. Udzielanie pomocy przestępcy grozi karą grzywny lub pozbawienia wolności do lat kilku. Za pomoc w schwytaniu przestępcy policja przewidziała nagrodę pieniężną o wartości 20.000 zł. Za wszelką pomoc dziękujemy

Urząd celny w Poznaniu

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\LIST///////////////////

____Drogi Marku!___

__Wiem, że pisałem nie dawno, ale muszę ci opowiedzieć o niesamowitej książce, którą właśnie przeczyałem. Jest ona naszą lekturą klasową.
__ Jej tytuł brzmi "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Jak się zapewne domyślasz jest ona autorstwa J.R.R. Tolkiena i wprowadza ona do wydarzeń z sagi Władca Pierścieni. Oczywiście nie była tak ekscytująca jak film, ale również trzymała w napięciu do ostatniej chwili. Wiem, że oglądałeś wszystkie części filmu. Musisz więc przeczytać również te książkę. Znajdziesz w niej wiele rzeczy i bohaterów poznanych w ekranizacji. Naprawdę polecam.
__Nie wiem co jeszcze mógłbym napisać. Jeszcze raz zachęcam do lektury i przekazuje pozdrowienia dla ciebie i rodziny, pa!

(podpis)

__________________________________________________________________
__ to akapity

Wszystko jest dobrze. Po prostu przepisz i daj NAJ
pa paaa! Miłego dostawania piątki życzę :D


4 5 4
2009-11-30T17:33:56+01:00
Zaproszenie!!!
Serdecznie zapraszamy na wystawę książek j.r.r Tolkiena. warto przyjśc ponieważ beda wystawiane najnowsze jego książki.wystawa odbędzie sie w dniu 12.12.2009r. o godzinie 14.30 w bibliotece w warszawie.
4 3 4